• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Natën e mirë....

Çaushi

V.I.P
Anëtar
Nov 25, 2013
Postime
3,356
Reaction score
98
Points
48
......

Natën e mirë, miqë të dashur...``naten``
 

Jolene

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
17,087
Reaction score
750
Points
113
Përgjigje e: Natën e mirë....

Mjesi dhe naten e mire.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,036
Reaction score
2,452
Points
113
Përgjigje e: Natën e mirë....

Natën e mirë dhe nga unë. :)
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,036
Reaction score
2,452
Points
113
Përgjigje e: Natën e mirë....

Natën e mirë edhe për sot. :)
 

Ajell

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 23, 2016
Postime
1,211
Reaction score
16
Points
0
Përgjigje e: Natën e mirë....

Naten e mire per t'gjithe!
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,036
Reaction score
2,452
Points
113
Përgjigje e: Natën e mirë....

Natën e mirë popull, kalofshi bukur nesër (sot). :)
00:00 :p
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,595
Reaction score
327
Points
83
Përgjigje e: Natën e mirë....

Naten e mire Akrep.

Te dalt Noe ne enderr.
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
12,029
Reaction score
956
Points
113
Përgjigje e: Natën e mirë....

@Rex, Po prisja te ikje dhe ti.....
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
12,029
Reaction score
956
Points
113
Përgjigje e: Natën e mirë....

Po mendoja te rri edhe pak por nese te pengoj po iki...
Me fal.
Doja vetem te uroja Naten e Mire.

Cfare realiteti moskeqkuptues !
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,595
Reaction score
327
Points
83
Përgjigje e: Natën e mirë....

Me fal.
Doja vetem te uroja Naten e Mire.

Cfare realiteti moskeqkuptues !
Tani mbeta si ashtu. :/

Me fal ti mua per keqmirekuptimin.
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
12,029
Reaction score
956
Points
113
Përgjigje e: Natën e mirë....

Hahaha, n/problem.
S'je i vetmi qe mbete....
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,595
Reaction score
327
Points
83
Përgjigje e: Natën e mirë....

Hahaha, n/problem.
S'je i vetmi qe mbete....
Jemi qe jemi, a na ben nga nje kafe? :)

Mos me bej dredha, dua kafe.
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
12,029
Reaction score
956
Points
113
Përgjigje e: Natën e mirë....

-mos-`

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
``sleep``
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,595
Reaction score
327
Points
83
Përgjigje e: Natën e mirë....

E dija pergjigjen... thjeshte doja te te provokoja.

Te kam thene qe ti s’ta jep as koken me e ca gurin.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,036
Reaction score
2,452
Points
113
Përgjigje e: Natën e mirë....

Natën e mirë nga unë. :)
 

Ajell

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 23, 2016
Postime
1,211
Reaction score
16
Points
0
Përgjigje e: Natën e mirë....

Naten e Mire..:)
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,036
Reaction score
2,452
Points
113
Përgjigje e: Natën e mirë....

Natën e mirë :)
 
Top