• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Natën e mirë....

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
14,482
Reaction score
364
Points
83
Jo, du me vra mikrobet qe kam n’tru.
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
14,482
Reaction score
364
Points
83
Po ku ishe me pare te ma thoshe?
Aman shok je edhe ti!
 

Kasëmi

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,159
Reaction score
25
Points
0
Naten e mire dhe kujdes dritaren se mos ftoheni.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
50,086
Reaction score
1,753
Points
113
Natën e mirë :)
Një shtator të mbarë për të gjithë.
 

Kasëmi

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,159
Reaction score
25
Points
0
Naten e mire befshi dhe kujdes nga mushkonjat.
 

Çaushi

V.I.P
Anëtar
Nov 25, 2013
Postime
3,356
Reaction score
98
Points
48
..........

Natën e mirë, njerëz të mirë !

-enderron-
 

Kasëmi

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,159
Reaction score
25
Points
0
Naten e mire te gjithe atyrevejt qe me unfollovaten per sot.
 
Top