• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Natën e mirë....

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
1,474
Reaction score
346
Points
83
Ne tham naten e mire, por tham lamtumire ... si nuk e perceptoj dot hiç kët lamtumiren une :unsure:
 

DeuiD

Anëtar
Anëtar
Sep 26, 2012
Postime
56
Reaction score
4
Points
8
Nese ndalemi dhe meditojme per naten pakez , pse smendojne njerezit se si do te ishte jeta po mos te kishte ekzistuar nata ?

Ju uroj nate te bukur tw gjitheve dhe nje falenderim per Krijuesin e Nates dhe te Dites !
 
Top