• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 59

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   52,319
  • Rezultati i reagimit
   3,842
  • Pikët
   113
 • 21

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   29,248
  • Rezultati i reagimit
   2,215
  • Pikët
   113
 • 20

  [email protected]

  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ From N'shpin Time :P
  • Postime
   10,870
  • Rezultati i reagimit
   579
  • Pikët
   113
 • 19

  Çaushi

  V.I.P
  • Postime
   3,356
  • Rezultati i reagimit
   101
  • Pikët
   63
 • 16

  Rex

  V.I.P
  • Postime
   13,601
  • Rezultati i reagimit
   335
  • Pikët
   83
 • 16

  Lea

  Duaj né di te duash! From Pran saj, sot e pergjithmon :)
  • Postime
   10,100
  • Rezultati i reagimit
   839
  • Pikët
   113
 • 15

  Meri

  .
  • Postime
   12,241
  • Rezultati i reagimit
   1,210
  • Pikët
   113
 • 10

  shoku_tanku

  • Postime
   16,053
  • Rezultati i reagimit
   147
  • Pikët
   63
 • 8

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   49,351
  • Rezultati i reagimit
   1,355
  • Pikët
   113
 • 6

  Jolene

  🌫
  • Postime
   17,336
  • Rezultati i reagimit
   1,113
  • Pikët
   113
 • 6

  Kasëmi

  VI I MCMLXXIII
  • Postime
   1,905
  • Rezultati i reagimit
   356
  • Pikët
   83
 • 5

  Golden_Boy

  . From Diku!
  • Postime
   2,769
  • Rezultati i reagimit
   207
  • Pikët
   63
 • 5

  Viking

  *𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗* From ᛖᛞᛗᛟᚾᛞ
  • Postime
   12,390
  • Rezultati i reagimit
   1,242
  • Pikët
   113
 • 5

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,658
  • Rezultati i reagimit
   86
  • Pikët
   0
 • 5

  legjenda

  V.I.P From MAQEDONIA VERIUT
  • Postime
   4,087
  • Rezultati i reagimit
   441
  • Pikët
   83
 • 5

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   8,393
  • Rezultati i reagimit
   1,479
  • Pikët
   113
 • 4

  drague

  me pushime
  • Postime
   24,900
  • Rezultati i reagimit
   1,149
  • Pikët
   113
 • 4

  Si Bora

  V.I.P
  • Postime
   22,076
  • Rezultati i reagimit
   443
  • Pikët
   83
 • 4

  Performer

  Sweet
  • Postime
   20,308
  • Rezultati i reagimit
   415
  • Pikët
   83
 • 4

  Guns_N`Roses

  Anëtar i ri
  • Postime
   368
  • Rezultati i reagimit
   11
  • Pikët
   0
 • 3

  gladiola

  V.I.P From Shqiperi...Korce
  • Postime
   2,197
  • Rezultati i reagimit
   115
  • Pikët
   63
 • 3

  Rimi.

  arapçiu From perball komshiut
  • Postime
   5,059
  • Rezultati i reagimit
   57
  • Pikët
   0
 • 3

  Mistrece

  Moderator
  • Postime
   14,725
  • Rezultati i reagimit
   582
  • Pikët
   113
 • 3

  luleshtrydhe

  V.I.P
  • Postime
   2,491
  • Rezultati i reagimit
   800
  • Pikët
   113
 • 3

  Ajell

  Anëtar i ri
  • Postime
   1,211
  • Rezultati i reagimit
   17
  • Pikët
   0
 • 3

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   4,513
  • Rezultati i reagimit
   583
  • Pikët
   113
 • 2

  Beaute

  • Postime
   18,653
  • Rezultati i reagimit
   381
  • Pikët
   83
 • 2

  Xhenet

  Amoureus ❤️ From Ne mes endrrave dhe realitetit
  • Postime
   1,809
  • Rezultati i reagimit
   1,461
  • Pikët
   113
 • 2

  Linda

  ❤❤❤❤
  • Postime
   4,842
  • Rezultati i reagimit
   883
  • Pikët
   113
 • 2

  Gi de Masha

  V.I.P 64 From Danimarkë
  • Postime
   14,405
  • Rezultati i reagimit
   1,050
  • Pikët
   113
 • 2

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   8,327
  • Rezultati i reagimit
   2,147
  • Pikët
   113
 • 2

  doganieri

  V.I.P
  • Postime
   7,855
  • Rezultati i reagimit
   1,260
  • Pikët
   113
 • 2

  Sopoti

  V.I.P
  • Postime
   11,127
  • Rezultati i reagimit
   155
  • Pikët
   63
 • 2

  *ARiel*

  Tip i qetë From Planet earth
  • Postime
   6,383
  • Rezultati i reagimit
   818
  • Pikët
   113
 • 2

  Fshatari

  No vip
  • Postime
   8,222
  • Rezultati i reagimit
   1,013
  • Pikët
   113
 • 2

  nghi ngo

  V.I.P
  • Postime
   2,338
  • Rezultati i reagimit
   175
  • Pikët
   63
 • 2

  Ice

  Anëtar i ri
  • Postime
   1,543
  • Rezultati i reagimit
   18
  • Pikët
   0
 • 1

  zigur

  Anëtar
  • Postime
   115
  • Rezultati i reagimit
   16
  • Pikët
   18
 • 1

  kanina

  V.I.P
  • Postime
   12,822
  • Rezultati i reagimit
   229
  • Pikët
   63
 • 1

  Agim Metbala

  V.I.P 66 From Rahovec,Kosovë
  • Postime
   10,727
  • Rezultati i reagimit
   332
  • Pikët
   83
 • 1

  BlueRose

  V.I.P
  • Postime
   5,670
  • Rezultati i reagimit
   181
  • Pikët
   63
 • 1

  DeuiD

  Super Anëtar
  • Postime
   152
  • Rezultati i reagimit
   36
  • Pikët
   28
 • 1

  Oqeani

  V.I.P From Nën hijen qiellore
  • Postime
   9,118
  • Rezultati i reagimit
   356
  • Pikët
   83
 • 1

  lonely_lion

  be your self, all others are taken !
  • Postime
   5,824
  • Rezultati i reagimit
   349
  • Pikët
   83
 • 1

  Onyx

  Unpredictable
  • Postime
   5,295
  • Rezultati i reagimit
   181
  • Pikët
   63
 • 1

  The ICEman

  I never lose. I either win or learn.
  • Postime
   3,397
  • Rezultati i reagimit
   232
  • Pikët
   63
 • 1

  Free`dahhh

  Ça do?
  • Postime
   624
  • Rezultati i reagimit
   596
  • Pikët
   93
 • 1

  Dibrani

  Anëtar
  • Postime
   39
  • Rezultati i reagimit
   27
  • Pikët
   18
 • 1

  Clown

  Victims....aren't we all?
  • Postime
   12
  • Rezultati i reagimit
   22
  • Pikët
   3
 • Top