• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndihme ju lutem!

Poshnja

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
207
Reaction score
78
Points
28
Zgjaska procedura shume gjate, ka ndonje mundesi te mbarosh pune per 3 dite? Nese ben nje pagese te caktuar dmth?
Mjerisht jo. Kjo funksionon vetëm në shqipëri.
 

BlueRose

V.I.P
Anëtar
Jul 20, 2011
Postime
5,641
Reaction score
167
Points
63
Mjerisht jo. Kjo funksionon vetëm në shqipëri.
Cudi qe jo, se ketu ku jetoj une per te marre pasaporten me procedure te pershpejtuar duhet te paguash nje shume te cakuar. Pse ne ambassaden shqiptare nuk funksionoka keshtu?
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
49,888
Reaction score
1,596
Points
113
Cudi qe jo, se ketu ku jetoj une per te marre pasaporten me procedure te pershpejtuar duhet te paguash nje shume te cakuar. Pse ne ambassaden shqiptare nuk funksionoka keshtu?
Edhe këtu ku jetojmë neve (në Shqipëri dmth) funksionon kjo procedurë, me procedurë normale që zgjat 14 ditë maksimumi kushton 7.500 lekë të reja kurse po e deshe për 3 ditë kushton 15.000 lekë.
Nuk e di funksionon për jashtë Shqipërisë kjo procedurë por duhet të pyesësh.
 

BlueRose

V.I.P
Anëtar
Jul 20, 2011
Postime
5,641
Reaction score
167
Points
63
Edhe këtu ku jetojmë neve (në Shqipëri dmth) funksionon kjo procedurë, me procedurë normale që zgjat 14 ditë maksimumi kushton 7.500 lekë të reja kurse po e deshe për 3 ditë kushton 15.000 lekë.
Nuk e di funksionon për jashtë Shqipërisë kjo procedurë por duhet të pyesësh.
Do i marr te henen ne tel ata te ambassades se per te shkuar s’kam kohe. Mbase vlen kjo procedura e pershpejtuar edhe aty.

Rrofsh per infot.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
570
Points
113
Mos kerkoni ndihme, mos pranoni ndihme ketu!


Anne
 
Top