• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndihmoni Shqipëtarët....te gjithë mundemi

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
4,860
Reaction score
871
Points
113
Nuk eshte transparence kjo, as emer asnje gje, ajo llogari mund ti perkase kujtdo.
GoFundMe ne fakt nuk i transferon leket e mbledhura pa deshmuar emrin, pashaporten, etj.
 

rowe

V.I.P
Anëtar
Dec 6, 2019
Postime
1,556
Reaction score
1,068
Points
113
Location
United States of America
Buzeqeshje na fal se ndoshta dukem i bezdisshem, por shume njerez dhe pse ndoshta kane deshire te ndihmojne, stepen. Duan te binden qe parate te shkojne tek vogelushja.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,766
Reaction score
1,092
Points
113
I kujt eshte codice Iban qe e ke sjelle me foto?
(y)

Mbasi ta kete sjelle.............HERA(ndoshta)e FUNDIT qe do bej dicka.
PS.....inshallah sme bie mua rasti,masanej ti kqyr ndihmen qe do ma.............KAPIN.
 

Buzeqeshje

Simply
Anëtar
Oct 3, 2010
Postime
5,360
Reaction score
1,406
Points
113
Location
Durres
Buzeqeshje na fal se ndoshta dukem i bezdisshem, por shume njerez dhe pse ndoshta kane deshire te ndihmojne, stepen. Duan te binden qe parate te shkojne tek vogelushja.
Dhe une te thash qe do te tw sjell ate qe do qe te bindesh. Gjithsesi nuk kam ardhur ketu qe te mashtroj askend faqen go fund me e ka hapur dikush me kerkesen time pasi prinderit e kishin te pamundur ta benin. Ndersa llogarit bankare i jan ne emer te tyre. Eshte rasti i pare me te cilin un po merrem kaq gjere dhe me kaq insistim pasi eshte femija mikes time.
 

rowe

V.I.P
Anëtar
Dec 6, 2019
Postime
1,556
Reaction score
1,068
Points
113
Location
United States of America
Dhe une te thash qe do te tw sjell ate qe do qe te bindesh. Gjithsesi nuk kam ardhur ketu qe te mashtroj askend faqen go fund me e ka hapur dikush me kerkesen time pasi prinderit e kishin te pamundur ta benin. Ndersa llogarit bankare i jan ne emer te tyre. Eshte rasti i pare me te cilin un po merrem kaq gjere dhe me kaq insistim pasi eshte femija mikes time.
Nuk ka rendesi eshte i mikes tende ose jo, te pikon ne zemer te shohesh ate vogelushen te vuaje.
Dhe ti ke bere shume mire qe impenjohesh.
 
Top