• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ne Britani (dhe Perendim ne teresi) partite politike kontrollohen nga e njejta klike globaliste.

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,165
Reaction score
537
Points
113
Ca thua mo Kaqo, ata derrat e Hingilizit definitivisht e demoluan edhe stallen tyre ``fumato`` shyqyr qe nuk eshte Robin Hudja gjalle, se do ishte penduar qe u ka falur gjera te plaçkitura nga dyqanet e mesjetes.

Leri budadhenjet te ngordhin, se edhe ashtu e mbushin vendin me india, bangladesh, paki, surinam edhe chajna `dance`
 
Top