• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Neper tingujt e kenges mbare kombetare Shqipetare

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
4,538
Reaction score
485
Points
83
@cooli i paske mare me radhe kenget e festivalit :D

Kush mendon se e fiton??


 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,673
Reaction score
1,988
Points
113
Te gjitha keto qe degjova si kenge vaji.
Pse nuk kompozojne dicka me te gezueshme. Shume e cuditshme...
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
7,893
Reaction score
695
Points
113
Te gjitha keto qe degjova si kenge vaji.
Pse nuk kompozojne dicka me te gezueshme. Shume e cuditshme...
"Les plus désespérés sont les chants les plus beaux".
"Me te deshpruarat jane kenget me te bukurat".
 

Rrjeti

Super Anëtar
Anëtar
Dec 11, 2017
Postime
623
Reaction score
113
Points
43
Location
Në shtëpi....
Ndërron jetë këngëtari dhe tekstshkruesi i njohur Irfan Blakçori

Në orët e mbrëmjes Blakçori është ndarë nga jeta, dhe lajmin për ikjen e tij e kanë dhënë miqtë nëpërmes rrjetit social Facebook.

Kantautori Blakçori ishte padyshim një nga artistë më prodhimtar, i cili bëri publikun për vete me zërin unik dhe tekstet e bukura që shkruante.

Disa nga këngët e tij më të njohura janë: “Zogu i plagosur”, “Antigona”, e shumë të tjera.

 
Top