• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Neper tingujt e kenges mbare kombetare Shqipetare

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
27,269
Reaction score
1,117
Points
113
Location
ne NYC
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=9YW8SUm_2og[/ame]
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,227
Reaction score
611
Points
113
Vaaaaaaaaga, vaaaaaaaaaaga vaaaaaaaaag agjene ke Tirona `dance` me Harley Davidson tu u zhavit nooona ``fumato``

 
Top