• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ngarkimi i fotove ne menyre te shpejt

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
24,153
Reaction score
535
Points
113
Nese ai te ka marre identitet merri edhe ti atij identitet! Kujdes se mos te merr dhe nusen!

EL
Jam i divorcuar .kerkoj nje nuse ne british columbia
 

Ragnar

Real Madrid
Staff member
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,330
Reaction score
390
Points
83
Edhe Shpresa jote ashtu thote per ty Julian!


El
Don't call my name
Don't call my name, Alejandro
I'm not your babe
I'm not your babe, Fernando
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
570
Points
113
Nuk fshiheni dot. J'u kam vene shenja!

Nuk e harroj gjakun e Kosoves!


El
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
13,738
Reaction score
473
Points
83
Location
Danimarkë
Di qe G de Masha me ka derguar nja dy mesazhe te cilave iu jam pergjigjur, e bezdisur, POR me nje sjellje zyrare te sjellshme. Ne se e shoh emrin e tij perseri do te nxehem aq shume sa qe do t'a zhduk nga faqja e dheut.

Te lutem mos me bej te bej dicka te tille.

El_Fuego
* se isha duke të shkruar o Adea, ndaj thashë:
Urtë, Demkë!
Grerëza fle, ti e zgjo!

Po jo mo Demkë, mos kij frikë nga engjëllusha

Ragnari e lart e tha " shpirt ", mua më shumë më pëlqen fjala "xhan-e"!
 

Poshnja

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
207
Reaction score
78
Points
28
Qe dikush te hyje ne tel tend... nepermjet ksaj metode? Dmth sa e sigurte eshte ?
Nëse e ke fjalën kur ngarkon një foto jo mos ki frikë.
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
5,226
Reaction score
218
Points
63
Jam shume kurjoz te shoh nje foto te Adeas. @Adea, can you post a photo? And will you post a photo please?
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
26,902
Reaction score
1,190
Points
113
Nëse e ke fjalën kur ngarkon një foto jo mos ki frikë.
po kshu me fjale e kuptoj une qe eshte safe , ama neper vende te tjera nuk ta sugjerojne ngarkimin e fotove direkt nga tel per k’te arsye ... e te thone perdor link.

Ti tani qysh na e siguron k’te .. profesionalisht dhe jo thjeshte me fjale ?
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
570
Points
113
Jam i divorcuar .kerkoj nje nuse ne british columbia

Mire, mire. Mund te behem edhe mbles. I kam qejf mbleserite. Por atje ku futem per lidhje martesore duhet te zbardh disa ceshtje. Psh ajo magazina qe te sekuestruan mos eshte gje magazine e shit-blerjes se makinave te vjedhura?!

Une them nqs dikush te vjedh identitetin ai te ka vjedhur edhe te keqiat! Keshtu qe ti del i lare!


El
 

Poshnja

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
207
Reaction score
78
Points
28
po kshu me fjale e kuptoj une qe eshte safe , ama neper vende te tjera nuk ta sugjerojne ngarkimin e fotove direkt nga tel per k’te arsye ... e te thone perdor link.

Ti tani qysh na e siguron k’te .. profesionalisht dhe jo thjeshte me fjale ?
Ku nuk ta sugjerojne? Nuk e kuptova. Kur ngarkon nje foto nga telefoni ka disa rresiqe, por ajo ato qe mendon ti. Nje nga rreziqet eshte se foto qe ti ngarkon ne disa telefona bashkengjisin edhe kordinatat e GPS kjo i jep mundesi hakerave qe te gjejne vendin ku je ose ku ke qene. Pastaj nese ti kur deshiron te ngarkosh foton faqja ne fjale te kerkon qe te kete te drejta edhe ne skedare te tjere eshte tjeter gje. Por keto gjera ndodhin edhe nese e ngarkon foton nga pc, laptop e ku di une. Por ne kete forum ngarkimi i fotove eshte safe
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
26,902
Reaction score
1,190
Points
113
Ku nuk ta sugjerojne? Nuk e kuptova. Kur ngarkon nje foto nga telefoni ka disa rresiqe, por ajo ato qe mendon ti. Nje nga rreziqet eshte se foto qe ti ngarkon ne disa telefona bashkengjisin edhe kordinatat e GPS kjo i jep mundesi hakerave qe te gjejne vendin ku je ose ku ke qene. Pastaj nese ti kur deshiron te ngarkosh foton faqja ne fjale te kerkon qe te kete te drejta edhe ne skedare te tjere eshte tjeter gje. Por keto gjera ndodhin edhe nese e ngarkon foton nga pc, laptop e ku di une. Por ne kete forum ngarkimi i fotove eshte safe
e pse eshte i sigurte pra ndryshe nga vendet e tjera ..ka ndonje aplikim te vecante qe i evitón k’to rreziqe ne fjale apo c’fare ???

Une Po them qe eshte mire qe te jesh transparent ne lidhje me k’to rreziqe dhe te paralajmerosh anetaret...sepse shikoj qe shume anetare hudhin foto direkt nga tel e jo me link .
 

Poshnja

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
207
Reaction score
78
Points
28
e pse eshte i sigurte pra ndryshe nga vendet e tjera ..ka ndonje aplikim te vecante qe i evitón k’to rreziqe ne fjale apo c’fare ???

Une Po them qe eshte mire qe te jesh transparent ne lidhje me k’to rreziqe dhe te paralajmerosh anetaret...sepse shikoj qe shume anetare hudhin foto direkt nga tel e jo me link .
Po pse aty ke mere linkun ti si i ngarkon fotot? Cfare po fshehim këtu? Ky nuk eshte nje forum per hacker. Dhe nuk infektohet telefoni me te ngarkuar foto, por me te instaluar. Fundja fare perdore cfare te duash keshtu as nuk do ngarkosh serverin me foto te kota.
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
26,902
Reaction score
1,190
Points
113
Po pse aty ke mere linkun ti si i ngarkon fotot? Cfare po fshehim këtu? Ky nuk eshte nje forum per hacker. Dhe nuk infektohet telefoni me te ngarkuar foto, por me te instaluar. Fundja fare perdore cfare te duash keshtu as nuk do ngarkosh serverin me foto te kota.
asgje nuk ke kuptuar, nejse.

Se mos I njeh ti se kush jane hackers e kush nuk jane k’tu .. e sa hyjne e dalin.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,718
Reaction score
623
Points
113
Location
asgje nuk ke kuptuar, nejse.

Se mos I njeh ti se kush jane hackers e kush nuk jane k’tu .. e sa hyjne e dalin.
Zana nuk kane cte bejn hacker ketu, une per arsyje sigurie e kalova forumin ne kete version. Si tha dhe @Poshnja , forumi eshte shume i sigurt, pastaj eshte zgjedhja jote nga do ti postosh fotot.
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
26,902
Reaction score
1,190
Points
113
Zana nuk kane cte bejn hacker ketu, une per arsyje sigurie e kalova forumin ne kete version. Si tha dhe @Poshnja , forumi eshte shume i sigurt, pastaj eshte zgjedhja jote nga do ti postosh fotot.
Ok dmth eshte safe ti ngarkosh direkt nga tel ? As obviously this will save more time in general .
 
Top