• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,729
Reaction score
1,074
Points
113
Përgjigje e: Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

Ju Tiranes e keni Zogun e Tiranes qe nuk dihet a eshte mashkull apo femer :)
Tironcit e njofin pulen jo me zogun
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
5,880
Reaction score
315
Points
83
Location
Zero-Free-Time Zone
Përgjigje e: Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

Gjesi per tironcit,ne jo per katnar....dhe as s`bohet muhabet per fshatar!
Njerez me mburravec se ju prej Tirone nuk me kane zene syte!!! ``Bej_dy_pompa``
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,729
Reaction score
1,074
Points
113
Përgjigje e: Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

Njerez me mburravec se ju prej Tirone nuk me kane zene syte!!! ``Bej_dy_pompa``
E kemi kete dyfek-t,skemi c`bojm!-bla-
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
5,354
Reaction score
334
Points
83
Përgjigje e: Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

Durrsi dhe durrsaket me duket se ja merr ne kthese tiranes dhe tironsve:p
Nje pershendetje per te dy vended
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=8Gy_zq_YuQQ&feature=share[/ame]
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,917
Reaction score
98
Points
48
Përgjigje e: Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

Njerez me mburravec se ju prej Tirone nuk me kane zene syte!!! ``Bej_dy_pompa``
I shoqerojne ato me rigon prandaj. ``fumato``
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,209
Reaction score
414
Points
83
Përgjigje e: Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

Tironcat me 7 breza 1000 shpia jane laj thaj. Pjesa tjeter jane gjithe jabanxhi nga jugu n'veri :D. Megjithate per mu mbeten njerez te bute dhe shume bujar. Jane i cik demela por e justifikojne me humorin dhe dashnine per sportin ;)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,729
Reaction score
1,074
Points
113
Përgjigje e: Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

Per TIRONCIT....filloj me SAURA,BARON BLUE,LINDA,DRAGUE,SERAFIMIN e ish LAGJES,AAO apo ENDRI,MISTER.E,STERN,ENGEL,YOKO(wuw),LEAF(boah),COOL SHQYPE,dhe te me FALIN te tjeret qe nuk i kujtoj dot,si dhe perfundon me mua.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=QPktvccn1s0[/ame]
RESTI duhet te kaloje do breza....pastaj ingranohesh!
EC ATY.
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
2,911
Reaction score
121
Points
63
Përgjigje e: Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=98q4cEqKuqc[/ame]
Ju pershendes :)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,729
Reaction score
1,074
Points
113
Përgjigje e: Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

Pershnes Yokon dhe ARSYJA apo perse!
Sepse ka nje Memorie apo KUJTESE.....TERRIBILE(sipas shqipes se sotme)
Te evidentohet....nje kapsule hudhre ne dite,dhe i thua humbjes se kujteses....JO.

Duhet me hulumtue.

Koha e dikushit.....MAROI.

-pacim-
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,729
Reaction score
1,074
Points
113
Ke njof torre ne TIRON ti legen ne jo GOCA.....
PS....cpret nga rob qe ne disco kan bo amore me ....GJYSHE.
Qeka ftillu dari ne itaka.
 
Top