• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 1

  drague

  me pushime
  • Postime
   25,151
  • Rezultati i reagimit
   1,317
  • Pikët
   113
 • 1

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   11,095
  • Rezultati i reagimit
   1,398
  • Pikët
   113
 • 1

  AAO

  Against All Odds
  • Postime
   5,209
  • Rezultati i reagimit
   416
  • Pikët
   83
 • 1

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   8,450
  • Rezultati i reagimit
   2,327
  • Pikët
   113
 • 1

  Puhiza

  • Postime
   3,900
  • Rezultati i reagimit
   123
  • Pikët
   63
 • 1

  Fshatari

  No vip
  • Postime
   8,290
  • Rezultati i reagimit
   1,079
  • Pikët
   113
 • 1

  Kastrioti1443

  V.I.P
  • Postime
   2,648
  • Rezultati i reagimit
   43
  • Pikët
   48
 • 1

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   8,481
  • Rezultati i reagimit
   1,671
  • Pikët
   113
 • 1

  Hawk

  V.I.P
  • Postime
   7,012
  • Rezultati i reagimit
   237
  • Pikët
   63
 • Top