• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

Thread
Opinion
 • 10

  Bad_Teacher

  *Eat Me*
  • Postime
   16,539
  • Rezultati i reagimit
   2,087
  • Pikët
   113
 • 8

  rowe

  • Postime
   12,824
  • Rezultati i reagimit
   2,145
  • Pikët
   113
 • 5

  drague

  me pushime
  • Postime
   25,171
  • Rezultati i reagimit
   1,340
  • Pikët
   113
 • 5

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   9,204
  • Rezultati i reagimit
   1,468
  • Pikët
   113
 • 4

  Zana

  e....Thjeshte
  • Postime
   30,695
  • Rezultati i reagimit
   3,216
  • Pikët
   113
 • 3

  edlin

  V.N.P
  • Postime
   6,674
  • Rezultati i reagimit
   956
  • Pikët
   113
 • 3

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   11,097
  • Rezultati i reagimit
   1,401
  • Pikët
   113
 • 3

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   29,713
  • Rezultati i reagimit
   2,453
  • Pikët
   113
 • 3

  ThegreatGatsby

  V.I.P
  • Postime
   3,714
  • Rezultati i reagimit
   816
  • Pikët
   113
 • 2

  Duaje Siveten

  V.I.P
  • Postime
   4,625
  • Rezultati i reagimit
   185
  • Pikët
   63
 • 2

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   8,467
  • Rezultati i reagimit
   2,364
  • Pikët
   113
 • 2

  Fshatari

  No vip
  • Postime
   8,293
  • Rezultati i reagimit
   1,081
  • Pikët
   113
 • 2

  Venom

  Chill From Albania
  • Postime
   6,419
  • Rezultati i reagimit
   899
  • Pikët
   113
 • 1

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   49,583
  • Rezultati i reagimit
   1,457
  • Pikët
   113
 • 1

  Kurt

  ———>
  • Postime
   5,677
  • Rezultati i reagimit
   624
  • Pikët
   113
 • 1

  murik

  peace and love From philadelphia
  • Postime
   1,740
  • Rezultati i reagimit
   103
  • Pikët
   63
 • 1

  par

  • Postime
   5,657
  • Rezultati i reagimit
   742
  • Pikët
   113
 • 1

  Iluzionisti

  Super Anëtar
  • Postime
   796
  • Rezultati i reagimit
   205
  • Pikët
   43
 • Top