• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Për shumë vjet - Gëzuar Krishtlindjen!

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
14,141
Reaction score
833
Points
113
Location
Danimarkë
Të gjithë vëllezërve shqiptar të komunitetit katolik, u uroj nga zemra:
Për shumë mot - Gëzuar Krishtlindjen.

Si urim shtesë po postoj një urim¨të huazuar e që më pëlqeu:

Falëminderit Jezu, që na Don aq shumë.
Ti, duke qën aq Hyenor - Zot, FLM. qe e more formen Njerzore dhe banove më ne 33 vite prezent në të gjitha brengat e kesaj toke
se bashku më ne mëkataret.
FLM. për Dashurinë Tënde të pa kufi.
FLM. për Durimin Tënd që e ke për ne mëkatarët,...
FLM. për Mëshirën që e ke për ne.
FLM. që je prezent në të gjitha ditët e jetes sonë, ...
FLM. FLM, FLM,... për të gjitha. FLM. pa kufi. <3
...Të Dua :)
((( Gëzuar përkujtimin e Ditës së Lindjës së JezuKrishtit.
Ai i sjellt të gjitha Hiret dhe Bekimet në zëmrat e juaja, jeten e juaj dhe ne Familjet e juaja. )))
Gëzuar, Gëzuar, ... Urime, Urime, ju kalofte jeta më plotë Gëzime
dhe më të shumtat Bekime.

 

Performer

Sweet
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
20,083
Reaction score
202
Points
63
Përgjigje e: Për shumë vjet - Gëzuar Krishtlindjen!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=4_WLV2jXzeg[/ame]

Gezuarrrrr
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
13,919
Reaction score
660
Points
113
Përgjigje e: Për shumë vjet - Gëzuar Krishtlindjen!

 

Damastion

V.I.P
Anëtar
Jan 31, 2014
Postime
2,208
Reaction score
44
Points
48
Përgjigje e: Për shumë vjet - Gëzuar Krishtlindjen!

Uroj shendet e paqe ne familjet tuaja!
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,917
Reaction score
98
Points
48
Përgjigje e: Për shumë vjet - Gëzuar Krishtlindjen!

Veq gezime, dashuri e harmoni pafshit ngahera o popolo forumista :p
 
Anëtar
Jun 12, 2014
Postime
4,892
Reaction score
129
Points
63
Përgjigje e: Për shumë vjet - Gëzuar Krishtlindjen!

Gezuar Krishtlindjen!!
 

Edvin83

Shqiptar
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
4,098
Reaction score
43
Points
48
Location
Shkodër
Përgjigje e: Për shumë vjet - Gëzuar Krishtlindjen!

Gëzuar Festën e Buzmit!
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,232
Reaction score
2,681
Points
113
Përgjigje e: Për shumë vjet - Gëzuar Krishtlindjen!

Gëzuar Krishtlindjet të gjithëve, sidomos muslimanëve. :)
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
14,141
Reaction score
833
Points
113
Location
Danimarkë
Përgjigje e: Për shumë vjet - Gëzuar Krishtlindjen!

Ja një urim i një mikut tim ( shok nga gjimnazi), Emin Halimi.
( po e sjell më shumë për të parë sa shkrim të kur që ka )

 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,620
Reaction score
1,030
Points
113
Përgjigje e: Për shumë vjet - Gëzuar Krishtlindjen!

Demke, mire do beje edhe njo mery christmas me e hap edhe te Agnostikat e neve :D me festuar edhe ne e festojme si krejte dynjeja.

Ho, ho, ho :D jingle bell, jingle beeeell...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=8rLG_VXKDXQ[/ame]
 

BlueRose

V.I.P
Anëtar
Jul 20, 2011
Postime
5,665
Reaction score
178
Points
63
Përgjigje e: Për shumë vjet - Gëzuar Krishtlindjen!

Gezuar Krishtlindjen te gjitheve!
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,209
Reaction score
414
Points
83
Përgjigje e: Për shumë vjet - Gëzuar Krishtlindjen!

Gezuar gjitheve!!
 

Lea

Duaj né di te duash!
Anëtar
Sep 4, 2017
Postime
9,942
Reaction score
674
Points
113
Location
Pran saj, sot e pergjithmon :)
Përgjigje e: Për shumë vjet - Gëzuar Krishtlindjen!

Gezuar ju uroj vec gezim harmoni dhe sa me shum dashuri pran njerezve qe doni!:)
 

Rimi.

arapçiu
Anëtar
Mar 8, 2011
Postime
5,059
Reaction score
57
Points
0
Location
perball komshiut
Përgjigje e: Për shumë vjet - Gëzuar Krishtlindjen!

Gezuar te gjithe ju qe e festoni.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,882
Reaction score
1,154
Points
113
Përgjigje e: Për shumë vjet - Gëzuar Krishtlindjen!

Gezuar, dhe ne meshe na kujtoni....

apropo....ne drenas,pema e vitit te ri ishte rrezue,sepse se kishin maj komet:p

Inshallah nuk ka ken.....provokacija ruse.

:gezuar: -paqe-
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
6,191
Reaction score
620
Points
113
Location
Albania
Përgjigje e: Për shumë vjet - Gëzuar Krishtlindjen!

Gezuar ju qe festoni!
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,911
Reaction score
609
Points
113
Përgjigje e: Për shumë vjet - Gëzuar Krishtlindjen!

Gezuar, dhe ne meshe na kujtoni....

apropo....ne drenas,pema e vitit te ri ishte rrezue,sepse se kishin maj komet:p

Inshallah nuk ka ken.....provokacija ruse.

:gezuar: -paqe-
-qesh-

Inshallah gezoni Ditelindjen e Krishtit
Je I madh :d
 
Top