• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

paint

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
8,022
Reaction score
1,684
Points
113
Përgjigje e: paint

IMG_0980.jpg

Nuk eshte ne paint, thjesht doja ta ndaja ketu. Qe ne 1993 mos gaboj.
 

ana_gend

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2013
Postime
4,573
Reaction score
718
Points
113
Përgjigje e: paint

Game of life
Me duket nuk doli si ta bashkengjis o Mandi-paqe-
 
Last edited:
Top