• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pasioni im

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,945
Reaction score
664
Points
113
Lol, qenkan dy nje mbi nje, dhe nje pikture pas,...


Mendova se qe nje, prandj te pyeta,...
 
Top