• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pasioni im

rowe

V.I.P
Anëtar
Dec 6, 2019
Postime
1,516
Reaction score
1,040
Points
113
Location
United States of America

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
27,734
Reaction score
1,362
Points
113
Location
ne NYC
Gjyna qe se marrim me qera galerin e arteve qe te vene/publikojne anetaret e ketij forumi, pasionet e tyre.......paskena qen mush me pasionante :)
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
6,171
Reaction score
600
Points
113
Location
Albania
Gjyna qe se marrim me qera galerin e arteve qe te vene/publikojne anetaret e ketij forumi, pasionet e tyre.......paskena qen mush me pasionante :)
Sot e kuptum simpatine e Tiçerit per Edi Ramen, e paska oatur shoke klase. :p
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,673
Reaction score
1,988
Points
113
jo mi goc ndajme te njejtin pasion ska gje me te bukur se kjo. 😘
Une e dua shume pikturen, por s'kam talent.
Gjate ketyre 8 viteve te fundit kane filluar te organizohen keto evenimente ku edhe pihet ndonje gote vere, bisedohet ne grup, pikturohet nen mbikqyrjen dhe udhezimet e profesionisteve e kalon njeriu ore te kendshme antistres. Une kam shkuar disa here. Hera e fundit ishte ne gusht ku mu bajat aq keq sa ika ...e lashe pergjysem. 🤣🤣
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,673
Reaction score
1,988
Points
113
wow yoko se dija qe ke dore per pikture :)
Po ca dore, ata atje te tregojne se si te besh nje vije, nje rreth,- ca palma etj etj. Mbase kam pershtat ngjyrat bukur. Kam edhe tjera po duhet me i gjet fotot se pikturat i kam fal. Vetem 4 kam home.
Posto edhe ti tenden, se edhe mbaj mend qe ke bere. 💕
 

ana_gend

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2013
Postime
4,517
Reaction score
622
Points
113
Une e dua shume pikturen, por s'kam talent.
Gjate ketyre 8 viteve te fundit kane filluar te organizohen keto evenimente ku edhe pihet ndonje gote vere, bisedohet ne grup, pikturohet nen mbikqyrjen dhe udhezimet e profesionisteve e kalon njeriu ore te kendshme antistres. Une kam shkuar disa here. Hera e fundit ishte ne gusht ku mu bajat aq keq sa ika ...e lashe pergjysem. 🤣🤣
ku mblidheni ju keshtu se une nuk do merzitesha 😁 😁
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
27,734
Reaction score
1,362
Points
113
Location
ne NYC
Mesa ja pash pikturen, esht budallik te krahasosh pinkun me ate zhgaravitsin lol....ate e cun ne shkoll vizatimi me mik, se ishte nipi i spiro kolekes.
Eshte e vertete se Pinku edhe pse jo profezionall ka estetike dhe proporcion, ngjyre dhe detaj ne ate qe ka shprehur (lere pasta Yokua qe ate pizazhin me det e dill e ka qare), kurse ai bazhella Edvini e fsheh mospasjen e talentit nepermjet punimesh medemek kontemporane, ngjyrash pa shpirt dhe gjeometri abstrakte....edhe ni liber qe ja bene te tjeret edhe atij i vuri emrin "Kurban".....:)
 
Last edited:

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
6,171
Reaction score
600
Points
113
Location
Albania
Mesa ja pash pikturen, esht budallik te krahasosh pinkun me ate zhgaravitsin lol....ate e cun ne shkoll vizatimi me mik, se ishte nipi i spiro kolekes.
Te ka hipur nje dashuri per Tiçerin keto kohe qe cte te thush.
Gjithsesi dashurite e medha me sharje kane nisur. Lol
 
Top