• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Per ke bie kambana e Shen Marise se Permetit?

dallas

I larguar
Anëtar
Aug 29, 2019
Postime
614
Reaction score
85
Points
28
Location
TEXAS
Re: Përgjigje e: Per ke bie kambana e Shen Marise se Permetit?

Ndjesa pranohet.

Edhe une nuk lashe fjale pa te te thene. Shlyerje.

Nga dreqin je? Te pakten me ty mund te behej nje dore muhabeti.

Sinqerisht me mungojne ato diskutimet e vjetra tek Forumi tjeter.

Edhe pse ke treguar shenja te nje shemtie shpirterore dhe morale mendjen e ke vertete te bukur per arsye te pasionit tend per DEBAT.

Shttttt eshte sekret. Shumica ketu jane debila dhe te paafte per nje mendim te pavarur nga librat. Me e bukura eshte kur perpiqen te te imitojne.

Mos ik per dhjam qeni.

Behu i gjalle ne qofte se je gjalle. Ne qofe se JO atehere uroj te kesh ikur nga kjo bote i qete dhe i rrethuar nga njerez te dashur si bashkshortja dhe femijet.


Ok. Sayonara

Adea
te paska mbetur fiksim guraxi, you love him.
 

Adea

Super Anëtar
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
3,109
Reaction score
20
Points
38
Re: Përgjigje e: Per ke bie kambana e Shen Marise se Permetit?

Endri_ , jemi ok po he. Na duhet dhe pak argetim dhe diversitet neper shkrime. Ne te kundert nuk do mund te dallojme cilet jane te hajrit dhe cilet jo. E plus do e meritojne/kerkojne ate qe kerkove ti shume me shpejt sesa mendon, do e shohesh. Me mire i pastrojme temat pasi te kemi qeshur pak te tere me keta.
It's ok man.
:)

Hehehehe aty mbahu ti!

Cfare argetimi te jesh i shtrire si lis perdhe ne nje grope hapur ne oborrin e shtepise buze liqenit.

Dhe, per fat te keq, nuk e di se cili ishte ai i hajrit qe te futi brenda!


Ai me te cilin je OK!

Tallni tallni bycen!


Ok. Message to self : Si te mos ngaterrosh fjalen Hope me fjalen Hawk.


Adea
 

Adea

Super Anëtar
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
3,109
Reaction score
20
Points
38
Me duket se po bie per babane e Davidit!


Adea
 
Top