• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje me imazhe

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
27,889
Reaction score
1,471
Points
113
Location
ne NYC
Përgjigje e: Pershendetje me imazhe

Te pershendes Sorkadhe

 

Sia

Super Anëtar
Anëtar
Oct 24, 2017
Postime
1,645
Reaction score
17
Points
38
Përgjigje e: Pershendetje me imazhe

Aki

 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,756
Reaction score
103
Points
63
Përgjigje e: Pershendetje me imazhe

Pershendes Ajanen.

 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
27,889
Reaction score
1,471
Points
113
Location
ne NYC
Përgjigje e: Pershendetje me imazhe

Pershendes .....ju perhendes te gjitheve.

 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
13,877
Reaction score
437
Points
83
Përgjigje e: Pershendetje me imazhe

per Xhinen
 

Attachments

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
13,877
Reaction score
437
Points
83
Përgjigje e: Pershendetje me imazhe

Per Jolenen
 

Attachments

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
13,877
Reaction score
437
Points
83
Përgjigje e: Pershendetje me imazhe

Per coolin
 

Attachments

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
13,877
Reaction score
437
Points
83
Përgjigje e: Pershendetje me imazhe

loreal.........
 

Attachments

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
13,877
Reaction score
437
Points
83
Përgjigje e: Pershendetje me imazhe

per Mistrecen
 

Attachments

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
13,877
Reaction score
437
Points
83
Përgjigje e: Pershendetje me imazhe

per Sibin :)
 

Attachments

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,756
Reaction score
103
Points
63
Përgjigje e: Pershendetje me imazhe

Leaf
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,756
Reaction score
103
Points
63
Përgjigje e: Pershendetje me imazhe

Beaute :)

 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,728
Reaction score
1,074
Points
113
Përgjigje e: Pershendetje me imazhe

U prefshin ne paqe VIKTIMAT e PAFAJSHME qe punonin ne fushe ku shumica ishin....femra,gra shtatzana dhe femije, ALLE massakriert von Soldaten der U.S. Army.
Vietnamezet jane popull HEROIK dhe tolerant....Vergessen kann ich nicht, sagt Pham heute, mit 61. Aber wir versuchen, den Amerikanern zu verzeihen und in die Zukunft zu schauen.
HISTORY.
 

Attachments

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
13,877
Reaction score
437
Points
83
Përgjigje e: Pershendetje me imazhe

``14``...........
 

Attachments

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,728
Reaction score
1,074
Points
113
Përgjigje e: Pershendetje me imazhe

Pershendetje....Kastrioti 1443....PIKA e PESTE.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=3An30uESbp8[/ame]

fitoi.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,036
Reaction score
2,452
Points
113
Përgjigje e: Pershendetje me imazhe

Përshëndes Daguen :D

 
Top