• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 10

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   49,351
  • Rezultati i reagimit
   1,355
  • Pikët
   113
 • 9

  Leaf

  Super Moderator
  • Postime
   14,137
  • Rezultati i reagimit
   676
  • Pikët
   113
 • 3

  Loreal

  V.I.P
  • Postime
   5,756
  • Rezultati i reagimit
   104
  • Pikët
   63
 • 3

  Jetmira

  V.I.P
  • Postime
   2,933
  • Rezultati i reagimit
   155
  • Pikët
   63
 • 3

  Kasëmi

  VI I MCMLXXIII
  • Postime
   1,905
  • Rezultati i reagimit
   356
  • Pikët
   83
 • 2

  Beaute

  • Postime
   18,653
  • Rezultati i reagimit
   381
  • Pikët
   83
 • 2

  busavata

  Moderator 54 From Gjilan
  • Postime
   8,408
  • Rezultati i reagimit
   157
  • Pikët
   63
 • 2

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   29,248
  • Rezultati i reagimit
   2,215
  • Pikët
   113
 • 1

  Jolene

  🌫
  • Postime
   17,336
  • Rezultati i reagimit
   1,113
  • Pikët
   113
 • 1

  Xhenet

  Amoureus ❤️ From Ne mes endrrave dhe realitetit
  • Postime
   1,809
  • Rezultati i reagimit
   1,461
  • Pikët
   113
 • 1

  drague

  me pushime
  • Postime
   24,902
  • Rezultati i reagimit
   1,151
  • Pikët
   113
 • 1

  Viking

  *𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗* From ᛖᛞᛗᛟᚾᛞ
  • Postime
   12,390
  • Rezultati i reagimit
   1,242
  • Pikët
   113
 • 1

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   38,249
  • Rezultati i reagimit
   3,307
  • Pikët
   113
 • 1

  Mano

  V.I.P
  • Postime
   10,439
  • Rezultati i reagimit
   1,009
  • Pikët
   113
 • 1

  Mistrece

  Moderator
  • Postime
   14,722
  • Rezultati i reagimit
   578
  • Pikët
   113
 • 1

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   52,319
  • Rezultati i reagimit
   3,841
  • Pikët
   113
 • 1

  ana_gend

  V.I.P
  • Postime
   4,618
  • Rezultati i reagimit
   772
  • Pikët
   113
 • 1

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,658
  • Rezultati i reagimit
   86
  • Pikët
   0
 • 1

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   8,393
  • Rezultati i reagimit
   1,479
  • Pikët
   113
 • 1

  par

  • Postime
   5,595
  • Rezultati i reagimit
   636
  • Pikët
   113
 • 1

  Performer

  Sweet
  • Postime
   20,308
  • Rezultati i reagimit
   415
  • Pikët
   83
 • 1

  Sia

  V.I.P
  • Postime
   1,681
  • Rezultati i reagimit
   50
  • Pikët
   48
 • 1

  Lina

  Ujvare From Athine
  • Postime
   104
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • Top