• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje per anetaret.

Si Bora

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
22,050
Reaction score
273
Points
83
Sa bukur qenkan pershendetjet Ylli 😀 te lajmeron me notification..

Te pershendes edhe une 😘😘😘😘😍
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
13,231
Reaction score
195
Points
63
Location
Danimarkë
Kurrë mos thuaj: nuk më do askush, nuk ka respekt askush për mua, nuk më ndihmon askush!...
Kur të biesh në sprovë, ata dalin vet dhe habitesh kur del ndonjë që bash s'e ke pritur fare ( ashtu siç do të zhgënjesh me ndonjë )...

Atëherë, për sot veçoj:

Zana, SystemA, Pirati dhe Noe tropojanin.

Ju dëshiroj një ditë të mirë e të mbarë!
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
25,055
Reaction score
307
Points
83
Prsh @Gi de Masha .. aka Demke 😆 flm &te uroj nje mbremje te qete . 🙃

Ps.. Demke, vere k’te @ ..para emrit , dmth beji tag qe te vije njoftimi, se eshte me kollaj kur dikush te permend emrin, qe te pakten te kthejme pershendetjet. 😊
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
13,231
Reaction score
195
Points
63
Location
Danimarkë
Kurrë mos thuaj: nuk më do askush, nuk ka respekt askush për mua, nuk më ndihmon askush!...
Kur të biesh në sprovë, ata dalin vet dhe habitesh kur del ndonjë që bash s'e ke pritur fare ( ashtu siç do të zhgënjesh me ndonjë )...

Atëherë, për sot veçoj:

Zana, SystemA, Pirati dhe Noe tropojanin.

Ju dëshiroj një ditë të mirë e të mbarë!
Prsh @Gi de Masha .. aka Demke 😆 flm &te uroj nje mbremje te qete . 🙃

Ps.. Demke, vere k’te @ ..para emrit , dmth beji tag qe te vije njoftimi, se eshte me kollaj kur dikush te permend emrin, qe te pakten te kthejme pershendetjet. 😊
Te faleminderit, @Zana
S’e paskam ditur si funksionon kjo.
Atehere po i njoftoj edhe @SystemA, @Pirati dhe @Noe
 
Top