• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje per anetaret.

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
591
Reaction score
196
Points
43
Pershendes elixirin e qenies time
Pershendes te pa pershendeturen
Pershendes hijeshin e zhguallit te saj Adean :)
 

*ARiel*

Tip i qetë
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
6,081
Reaction score
403
Points
83
Location
Planet earth
Te kaluara ARiel, eshte koha e gripave 😘
Pershendetje pa puthje pa perqafime se un dhe ARiel jemi me grip🖐
Une jam me intravenoze edhe sot 💉 besoj, dhe don Zoti ja hodha! Te shkuara edhe ty Xhenet!😗:) Hajd se pastrim jane semundjet
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Shit blerje te mbare per gjithe te interesuarit!


El
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Aha Jam e Xhehnemit UNE!

Atje ku nuk kalon dot!EL
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Sepse eshte urim!

Xheneti nuk ekziston!


El
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Te vesh ne Parajse duhet te kalosh nepermjet Ferrit.

Dhe ti nuk e ben dot!


El
 

Xhenet

Amoureus ❤️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
1,425
Reaction score
757
Points
113
Location
Ne mes endrrave dhe realitetit
Te vesh ne Parajse duhet te kalosh nepermjet Ferrit.

Dhe ti nuk e ben dot!


El
Mbase edhe jeta eshte here si parajse e here si ferre te gjitha i perjetojm dhe i tejkalojm deri ne vdekje, pse jo dhe ferrin deri ne Parajse ?!
 
Last edited:
Top