• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje per anetaret.

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
13,865
Reaction score
409
Points
83
Pershendetje vetem per ata qe vertet jane krenare qe jane shqiptare!!!! Edhe perqafime madje...pa kursim fare

-hug-

Jemi popull i pashoq per cilesi te mrekullueshme!!!
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Mbase te jep ndonje pergjigje Agim Meatbala!

M'e mua mbarove!


El
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,215
Reaction score
594
Points
113
welcome elpidha back 🤭 we love to entertain you``fumato``
 

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
591
Reaction score
196
Points
43
Pershnes te tan te pershnetmit 🤨
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,231
Reaction score
815
Points
113
Sot VETEM ANG(E)I-LISA dhe perse?
Sepse(te me fali per IDIOTINE TIME) ne mos gabohem,eshte me biografi te keqe apo antikomuniste.Qe KUPTOHET=vari LESHT kryeTHINAVE.
Ose ne SHQIP= VAJZE NOBEL ne cdo PAMJE apo KUPTIM


PS.....TSCHYSS.
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,231
Reaction score
815
Points
113
Gjerat KLASIFIKOHEN apo sipas RENDITJES per SOT.

1-MAMI-n REXHI si dhe POCIN e SAJ.
2-ZANA.
PS......KAQ se me MERZISIN=mediokrit.
Fazit: TASH per......ECJE.
Tungi.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,314
Reaction score
500
Points
83
Vetem per Ledion, pano...:D


ME NJE SHKENDIJE..
 
Top