• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje per anetaret.

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
13,856
Reaction score
383
Points
83
Lindja e bukur e dites nuk te le kohe te besh me shume se vec shijimin e ngjyrave pa pulitje sysh. Mbi bardhesine , eshte edhe me magjike. Si nje perralle e bukur qe tregohet prej vertetesise se saj.
merr vetem nje shkrepje me shume ...vetem nje nuhatje , dhe celet gjeresisht siper gjithckaje

Ju pershendes!
C2E30CD5-6534-4002-9BC5-166CD00A0845.jpeg703A3BB7-48AA-4E34-A0FF-42FB7786FBF2.jpeg703A3BB7-48AA-4E34-A0FF-42FB7786FBF2.jpeg95AA71D1-8878-49F3-9880-C393C2A671DC.jpeg95AA71D1-8878-49F3-9880-C393C2A671DC.jpegA1F2FBB6-2218-401B-AF44-371DB83C42A2.jpeg
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
13,755
Reaction score
485
Points
83
Location
Danimarkë
Në vigjilie të tetëmujorit, po sjell edhe këtu një fjalë të mirë dhe buzëqeshje...

Ju dëshiroj ditë të mirë e në vazhdim fundjavë edhe më të mirë!

Gjumi më doli herët. Më duket po e nis ditën mbarë e mirë.
Gjeta një shkrim të mirë për Fan Nolin.
Ma ndreqi ditën.

shkrimin e ke këtu... kliko!

Paci një ditë të mirë e në vazhdim fundjavë të mrekullueshme!
 
Last edited:

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
591
Reaction score
196
Points
43
Përshnes ktë edhe atë.
 

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
591
Reaction score
196
Points
43
Përshëdes të gjithë me ndonjë përjashtim.
 
Top