• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje per anetaret.

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
14,095
Reaction score
796
Points
113
Location
Danimarkë
mire mbrema anetare te forum si ju kam sonte respekt per ademi gashi samiu systema motrat zana ariana87
Shumë të faleminderit, legjenda!Tani një përshëndetje për të gjithë!

* Ka një vit që nuk i kam përshëndetur miqtë e mi, për të cilët kam respekt të veçantë: @Agim Metbala , @Ganimet , @gladiola dhe @Besoja
 

Kasëmi

MJ
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,532
Reaction score
170
Points
63
...and after lunch we probably say Goodafternoon to the people in Albania...
 
Top