• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

pershendetje

Musachia

Super Anëtar
Anëtar
Jan 28, 2015
Postime
142
Reaction score
72
Points
28
Une jam Mario, kam qene anetar prej shume kohesh por jo aktiv, jetoj ne dublin, irland, ju pershendes te gjitheve.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,927
Reaction score
941
Points
113
Location
Përgjigje e: pershendetje

Mire se erdhe Mario, kalofsh sa me mire ketu. :)
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
8,026
Reaction score
1,689
Points
113
Përgjigje e: pershendetje

Alo Mario. Klb ketu.

Musachia cdmth?
 

Musachia

Super Anëtar
Anëtar
Jan 28, 2015
Postime
142
Reaction score
72
Points
28
Përgjigje e: pershendetje

Musacchia = Myzeqe

Jam nga fieri.

Po me besdiste me dy 'c' dhe e hoqa njeren. :)
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
14,141
Reaction score
833
Points
113
Location
Danimarkë
Përgjigje e: pershendetje

Mirë se erdhe musachia.
atëherë...
je myzeqar a myzeqare?
 

Musachia

Super Anëtar
Anëtar
Jan 28, 2015
Postime
142
Reaction score
72
Points
28
Përgjigje e: pershendetje

Cheers Angelisa, shume e vemendshme
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
14,141
Reaction score
833
Points
113
Location
Danimarkë
Përgjigje e: pershendetje

Mirë se erdhe musachia.
atëherë...
je myzeqar a myzeqare?
Mario quhet jo Maria :p

Welcome !
Cheers Angelisa, shume e vemendshme
E po, po e "hëngët" korrupsionin ... hahahhaha

Jo, jo cdo gabim dënohet. Unë po mundohem që dënimin për gabimin tim ta shlyej me këtë këngë të bukur myzeqare, "Xhan, o moj Xhemile".

Paqe!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=JDRLb4v18yI[/ame]
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,620
Reaction score
1,030
Points
113
Përgjigje e: pershendetje

Mire se erdhe muschia :D
 

Ice

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 28, 2015
Postime
1,543
Reaction score
15
Points
0
Përgjigje e: pershendetje

Mire se erdhe :)

Qysh po kalon ne Dublin ?
 

Musachia

Super Anëtar
Anëtar
Jan 28, 2015
Postime
142
Reaction score
72
Points
28
Përgjigje e: pershendetje

shume mire, une kam vite ketej, te besdis nje cik ajo koha por mesohesh
 
Top