• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Anna1990

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 15, 2019
Postime
2
Reaction score
0
Points
0
Pershendetje . Jam bere pjese e ketij forumi per te zene miq te rinj. Per te shkembyer ide dhe per te mesuar sa me shume nga informacionet qe shperndani ju. Ju pershendes!!! 😄😄
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
13,919
Reaction score
660
Points
113
Përgjigje e: Pershendetje

Ana kujdes nga "miqte" virtual edhe mire se erdhe!
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
5,403
Reaction score
361
Points
83
Përgjigje e: Pershendetje

Pershendetje . Jam bere pjese e ketij forumi per te zene miq te rinj. Per te shkembyer ide dhe per te mesuar sa me shume nga informacionet qe shperndani ju. Ju pershendes!!! 😄😄
Pershendetje. Qe ta dijsh une jam njeriu me interresant ktu dhe te uroj mirseardhjen:d
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,927
Reaction score
941
Points
113
Location
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se erdhe Anna, kalofsh mire midis nesh.
 
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
7,428
Reaction score
46
Points
48
Përgjigje e: Pershendetje

anna, si nga para si nga prapa njelloj: a n n a.

un jam njeriu me jointeresant ktu. pa ngjyr, pa er, pa shije... :)

p.s. ca gjera eshte me mire te mos i dish.
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
2,911
Reaction score
122
Points
63
Përgjigje e: Pershendetje

Anna mirë se erdhe ;);).
Qëndrim të këndshëm në forum :D.
 

Viking

*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
11,819
Reaction score
909
Points
113
Location
ᛖᛞᛗᛟᚾᛞ
Përgjigje e: Pershendetje

Mirseedhe Anna kujdes nga armiqt se miqt kujdesen vete lere Edenin se i ka si te buta vete Fiqt.
 
Top