• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershtypja juaj me e forte?

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,316
Reaction score
63
Points
0
Ne jete na ndodhin shume gjera, por ka disa qe nguliten fort ne mendjen e secilit prej nesh.
Jam vertet kureshtar te sillni pershtypjen tuaj me te forte deri me sot.

Po e filloj vete i pari; shume gjera me kane bere pershtypje ne jete, por kane qene kalimtare perderisa nuk i kujtoj te gjitha.
Nje me ka mbetur ne mendjen time fort dhe ai eshte Ezani, deri para ca vitesh as kisha idene se çishte, u desh nje udhetim ne turqi qe ta degjoja prane xhamise blu ate tingull qe me hyri ne tru dhe ende e kesaj dite nuk arrij ta kuptoj se cfare ndjen njeriu ne ate kumbim. Eshte marramendes se deperton thelle ne qenien e njeriut sipas opinionit tim dhe per çudi se une jam ateist, por ai tingull nuk mund te harrohet lehte.

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=zVs9rTSJ8gM[/ame]
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,791
Reaction score
1,774
Points
113
Përgjigje e: Pershtypja juaj me e forte?

Pershtypja e juaj me e forte.... shqip eshte kjo? Nese po, kjo ngelet me e forta per mua. loool
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
12,270
Reaction score
162
Points
63
Përgjigje e: Pershtypja juaj me e forte?

Pershtypja ime me e forte deri tani eshte autopsia e pare qe kam asistuar.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,686
Reaction score
1,996
Points
113
Përgjigje e: Pershtypja juaj me e forte?

Ne jete na ndodhin shume gjera, por ka disa qe nguliten fort ne mendjen e secilit prej nesh.
Jam vertet kureshtar te sillni pershtypjen tuaj me te forte deri me sot.

Po e filloj vete i pari; shume gjera me kane bere pershtypje ne jete, por kane qene kalimtare perderisa nuk i kujtoj te gjitha.
Nje me ka mbetur ne mendjen time fort dhe ai eshte Ezani, deri para ca vitesh as kisha idene se çishte, u desh nje udhetim ne turqi qe ta degjoja prane xhamise blu ate tingull qe me hyri ne tru dhe ende e kesaj dite nuk arrij ta kuptoj se cfare ndjen njeriu ne ate kumbim. Eshte marramendes se deperton thelle ne qenien e njeriut sipas opinionit tim dhe per çudi se une jam ateist, por ai tingull nuk mund te harrohet lehte.

https://m.youtube.com/watch?v=zVs9rTSJ8gM
Cfare eshte Ezani?
 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,316
Reaction score
63
Points
0
Përgjigje e: Pershtypja juaj me e forte?

Cfare eshte Ezani?
Thirrja per namaz (falje) dhe nga larg e kisha degjuar me dhjetera here e sme kish bere pershtypje. Njehere te vetme e degjova brenda nje super kubeje ne xhamine blu, e magjishme nje tingull qe kurre me pare se kisha degjuar, nje vibrim qe nuk e kam idene ç'ishte!

Pershtypja e juaj me e forte.... shqip eshte kjo? Nese po, kjo ngelet me e forta per mua. loool
Nese keni ju nje sinonim me te gjetur thuajeni dhe nese eshte i duhuri e rishkruajme temen nga e para. (Nese skeni rrini menjeane)
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
15,530
Reaction score
1,206
Points
113
Përgjigje e: Pershtypja juaj me e forte?

Po beja nje phone call tani, dhe vec kur degjoj ca trokitje me sqep te xhami I sobes me dru. Nje zoge I Vogel kish hyre ne sobe dhe I trembur po mundohej te thosh ca fjale, Nuk te vjen keq jam kaq I Vogel, hapma deren te dal, gabimisht hyra neper tuba e dot me sdal.. Bad Teacher Zogun e degjoi , u prek,I erdhi keq Po sdi si ta kapi. Lol
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
37,873
Reaction score
2,216
Points
113
Location
Shangri-La
Re: Përgjigje e: Pershtypja juaj me e forte?

Po beja nje phone call tani, dhe vec kur degjoj ca trokitje me sqep te xhami I sobes me dru. Nje zoge I Vogel kish hyre ne sobe dhe I trembur po mundohej te thosh ca fjale, Nuk te vjen keq jam kaq I Vogel, hapma deren te dal, gabimisht hyra neper tuba e dot me sdal.. Bad Teacher Zogun e degjoi , u prek,I erdhi keq Po sdi si ta kapi. Lol
mos ka qen ky ne avatarin tim "qesh"
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
15,530
Reaction score
1,206
Points
113
Përgjigje e: Pershtypja juaj me e forte?

Jo eshte nga ato qe shef jashte me shumice, LOL
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
15,530
Reaction score
1,206
Points
113
Përgjigje e: Pershtypja juaj me e forte?

Omg po m'flururon neper shpi. Lol
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
15,530
Reaction score
1,206
Points
113
Përgjigje e: Pershtypja juaj me e forte?

Ah duhet me I upload ne comp jo tani, ec se ka fillu Sulejmani. :)
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,686
Reaction score
1,996
Points
113
Përgjigje e: Pershtypja juaj me e forte?

Tek cili episod je? Une tek 28.
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 29, 2010
Postime
8,393
Reaction score
133
Points
63
Location
Gjilan
Përgjigje e: Pershtypja juaj me e forte?

filmi floket ..

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=fhNrqc6yvTU"]https://www.youtube.com/watch?v=fhNrqc6yvTU[/ame]
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
15,530
Reaction score
1,206
Points
113
Përgjigje e: Pershtypja juaj me e forte?

Yoko ,Ec ikim te kinematografia se do na bejne namin keta. Sa mbarova 10ten. Hatixhe-ja u dogj nga malli e dashuria per Ibrahimin. Lol
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 29, 2010
Postime
8,393
Reaction score
133
Points
63
Location
Gjilan
Përgjigje e: Pershtypja juaj me e forte?

Bad-Teacher , osht e vertetë që filmi flokët me ka bo pershtypje , edhe ka ndiku ne jeten time ..


[ame="https://www.youtube.com/watch?v=N9oq_IskRIg"]https://www.youtube.com/watch?v=N9oq_IskRIg[/ame]
 

ana_gend

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2013
Postime
4,517
Reaction score
623
Points
113
Përgjigje e: Pershtypja juaj me e forte?

pershtypja ime me e forte kur perjetova nderrimin jete te nenes time (gjyshes) kam te ngulitur cdo fjale, levizje, cdo frymemarrje derisa dha shpirt. Dhe qendrova deri ne fund pa levizur per te kuptuar me mire vdekjen dhe nenokja ime me dha leksionin e fundit dhe me te rendesishem.
 
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
3,446
Reaction score
611
Points
113
Përgjigje e: Pershtypja juaj me e forte?

se di ne do ta klasifikoja si me te forten, po nje nga pershtypjet e mia me te forta eshte kur pashe live nje kufome anes lanes; ngela per nje moment i habitur...
 

Performer

Sweet
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
20,083
Reaction score
201
Points
63
Përgjigje e: Pershtypja juaj me e forte?

Gjate udhetimeve sh pershtypje rreth kulturave te ndryshme ..nuk di te vecoj..bota shte e bukur per ata qe kane sy te shohin
 
Top