• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershtypja juaj me e forte?

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,316
Reaction score
63
Points
0
Ne jete na ndodhin shume gjera, por ka disa qe nguliten fort ne mendjen e secilit prej nesh.
Jam vertet kureshtar te sillni pershtypjen tuaj me te forte deri me sot.

Po e filloj vete i pari; shume gjera me kane bere pershtypje ne jete, por kane qene kalimtare perderisa nuk i kujtoj te gjitha.
Nje me ka mbetur ne mendjen time fort dhe ai eshte Ezani, deri para ca vitesh as kisha idene se çishte, u desh nje udhetim ne turqi qe ta degjoja prane xhamise blu ate tingull qe me hyri ne tru dhe ende e kesaj dite nuk arrij ta kuptoj se cfare ndjen njeriu ne ate kumbim. Eshte marramendes se deperton thelle ne qenien e njeriut sipas opinionit tim dhe per çudi se une jam ateist, por ai tingull nuk mund te harrohet lehte.

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=zVs9rTSJ8gM[/ame]
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
15,270
Reaction score
989
Points
113
@Linda mjafton nje emoji me gjuhen jashte. Ce ke ket zakon t’krijosh nje fjali te tere me emojis. E morem vesh qe po qesh. Na vrave syte.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,240
Reaction score
1,530
Points
113
S'kuptoj se c'keni me Adean, cfare po ju ben? Edhe po tha ndonje gje extraordinare s'po ju ve tyten ne balle. Relaksohuni o shoqeni, o motrani!
Ajo eshte ne punen dhe rehatine e vet. Ncncncncn
 

ana_gend

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2013
Postime
4,486
Reaction score
566
Points
113
Une skam gje perkundrazi me duket personazh shume simpatik... E ngaterrova me Merin po po ti ndjekesh te dyja kane pak gjashmeri 😁 😁 ngjajne me brarin
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,314
Reaction score
502
Points
113
Une skam gje perkundrazi me duket personazh shume simpatik... E ngaterrova me Merin po po ti ndjekesh te dyja kane pak gjashmeri 😁 😁 ngjajne me brarin
Epo te ishe kaq sulmuese ndaj dyshes te grupit "I Love You", sma kishte marr mendja,..-qesh-

Si i je versul Merit, duke perdor Adean...-qesh--qesh-

Po kete Brarin nga c'thellesi e ke nxjerre?

Kujt do ti besh gol me spond?

-qesh--qesh-

P.s

Ke fillu me i la ato votat e vitit 2019,...lol
 

ana_gend

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2013
Postime
4,486
Reaction score
566
Points
113
Epo te ishe kaq sulmuese ndaj dyshes te grupit "I Love You", sma kishte marr mendja,..-qesh-

Si i je versul Merit, duke perdor Adean...-qesh--qesh-

Po kete Brarin nga c'thellesi e ke nxjerre?

Kujt do ti besh gol me spond?

-qesh--qesh-

P.s

Ke fillu me i la ato votat e vitit 2019,...lol
betohem qe ja kam fut kot ato e vertetuan qe s'jane 😁 😁
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,265
Reaction score
829
Points
113
I saw rare animals in the preserve.
PS: I like my steak........................... rare.
FAZIT.....postieri paska hudh nje shenim,per nje dicka te panjohur qe duhet me e marre ne poste.

Danke und Tschyß.
 
Top