• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Po ju?

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
582
Points
113
Babi n'a ka thirrur Babush. Te tre femijeve, pa perjashtim.

Halla e vogel me ka therritur gjithnje Loke!

Kusherinjte e pare me kane thirrur gjithnje Noke!

Motra dhe vellai me kane thirrur : Bishti, sepse jam femija me i shkurter edhe pse me e madhja ne moshe.

Im shoq me ka thirrur gjithnje Norah ose here here edhe Nelly qe eshte shkurtimi i emrit Eleanor.

Ne shkolle me kane thirrur ose Eleonora ose Nora.

Firma ime eshte gjithnje Elena (e ndjekur nga viti aktual sepse ngaterroj vitet)Eli
 

rowe

V.I.P
Anëtar
Dec 6, 2019
Postime
1,658
Reaction score
1,148
Points
113
Location
United States of America
Me, kane thirrur, landi, lake, rol ne shqiperi.
rolando, rony, ro, tatu ne itali.
rollie, rony, ro ro, rowe ne usa.

Me kan thirrur dhe landush ca femra, por e urrej kte shkurtim.
 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
4,867
Reaction score
901
Points
113
Me, kane thirrur, landi, lake, rol ne shqiperi.
rolando, rony, ro, tatu ne itali.
rollie, rony, ro ro, rowe ne usa.

Me kan thirrur dhe landush ca femra, por e urrej kte shkurtim.
Landush nuk eshte shkurtim, eshte shtese.

(sorry, I couldn’t resist!)
 

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
595
Reaction score
199
Points
43
Rrokjen e fundit te emrit ma ndryshojn ne XHI
 
Top