• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Punime te reja 2019

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
2,597
Reaction score
94
Points
48
https://i.postimg.cc/VY2D9J3L/poetic-brushes7.jpg[img]

https://postimg.cc/BLz8YyTG
[img]https://i.postimg.cc/FrcGT94b/poetic-brushes5.jpg[img]

https://postimg.cc/jCGwypqH
[img]https://i.postimg.cc/xYvtHTgn/poetic-brushes4.jpg[img]
 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
2,597
Reaction score
94
Points
48
https://i.postimg.cc/TfTQcMHm/poetic-brushes2.jpg[img]

https://postimg.cc/4YGYSp9n
[img]https://i.postimg.cc/R4GdssjY/poetic-brushes.jpg[img]

https://postimg.cc/K151S4Pf
[img]https://i.postimg.cc/bqJTK0Pw/pink-line-patt.jpg[img]
 
Top