• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pyetje - Pergjigje

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,792
Reaction score
1,774
Points
113
..........

Qysh Po ju shkon darka?
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,792
Reaction score
1,774
Points
113
Cox I didn’t want to

Why is it boring ?
 

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
4,542
Reaction score
493
Points
83
Ich weiß es nicht

Cajin kur do e pini sot??:D
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,792
Reaction score
1,774
Points
113
Sapo e kemi filluar . 🤣😛

Ti ?😜
 

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
4,542
Reaction score
493
Points
83
Ju befte mire bashke me Kepin :)
Une e kam pire para 2 oreve:D

Cfar filmi po shikoni??
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,792
Reaction score
1,774
Points
113
K’te Lindush... titullohet - Anna - .


No coffe NE darke .

C’fare tel perdorni?
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
50,915
Reaction score
2,323
Points
113
Kur më vjen e bëj


Po juve?
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
11,970
Reaction score
920
Points
113
Kur rri zgjuar, ha veten me dhembe...

dogi` mos bej pyetje te veshtira pls.

I mban mend endrrat ?
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
1,367
Reaction score
306
Points
83
E bej gjumin si qengj 😁, por ato endrra qe kam pare i kam shenuar mos i harroj
Ju?
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
11,970
Reaction score
920
Points
113
Ka ca qe nuk i harroj....

Me te verteta se sa duhet, i shoh ;p

Je supersticioz/e ?
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
11,970
Reaction score
920
Points
113
dhe diell, vranesire, alternuar ...

Pse eshte vuajtje, ajo qe ti mendon se eshte ? :p
 
Top