• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pyetje

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,803
Reaction score
2,095
Points
113
Kam problem me uploading e videove ne youtube nga iphone.
Me jep “error uploadin video”.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,803
Reaction score
2,095
Points
113
Duhet te jete ajo e fundit fare.
Thanks
 

Viking

*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
11,710
Reaction score
851
Points
113
Location
ᛖᛞᛗᛟᚾᛞ
Kam problem me uploading e videove ne youtube nga iphone.
Me jep “error uploadin video”.
Vidio permban muzike nga radio ose muzik qe nuk eshte e jotja dhe nuk ke te drejtat e autorit .
Last September, we announced a series of changes that we’d be making to better protect kids and their privacy on YouTube, and to address the concerns raised to us by the U.S. Federal Trade Commission (FTC).​
Specifically, that all creators would be required to designate their content as made for kids or not made for kids in YouTube Studio, and that personal information from anyone watching a video designated as made for kids would be treated as coming from a child, regardless of the age of the user.​
Starting today, we will no longer serve personalized ads or support features such as comments, Stories, live chat, notification bell, and others on videos designated made for kids.​
We know these changes may have significant impact on creators making kids content, so we’re committed to helping them navigate this new landscape. We continue to engage on this issue, including by participating in the FTC's open comment period. We know many creators have provided valuable feedback as well.​
If you haven’t already, please ensure you have set your channel (or individual videos) as made for kids or not, as this will ultimately determine how your content is treated on YouTube.​
Creators know their content best, and should set the designation themselves. We also use machine learning to help us identify this content, and creators can update a designation made by our systems if they believe it is incorrect. We will only override a change if abuse or error is detected.​
Potential Audience Settings
Thank You​
The YouTube Team
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
6,177
Reaction score
713
Points
113
Shume gjate i keni rene.

Ndoshta ska hapesire, ne iphone.

Ska cte ngarkoje, kur ska hapesire, per te krijuar tmp files.

Provo te fshish gjera te padobishme.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,803
Reaction score
2,095
Points
113
Faleminderit te gjitheve.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
6,177
Reaction score
713
Points
113
Edhe dicka,

Duke fshire cookes, pas daljes nga forumi, mund te fitosh 50-60MB, memorje.

Edhe me shume, se varet sa ke pa i fshire...
 

Kasëmi

MJ
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,531
Reaction score
168
Points
63
Kam nje problem serioz me Facebook. Nuk arrij me te rikuperoj faqen time. Me sa kuptova (s'di ne eshte e vertete) duhej te kisha ribere login brenda 6 muajve. A ka ndonje menyre qe ta rimarr perseri kete faqe? Por nuk i mbaj me mend password-et dhe adresen e email-it.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,803
Reaction score
2,095
Points
113
Kam nje problem serioz me Facebook. Nuk arrij me te rikuperoj faqen time. Me sa kuptova (s'di ne eshte e vertete) duhej te kisha ribere login brenda 6 muajve. A ka ndonje menyre qe ta rimarr perseri kete faqe? Por nuk i mbaj me mend password-et dhe adresen e email-it.
Thuaju jam na Vlora!
 
Top