• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Reklamat që ju kanë pëlqyer më shumë

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,595
Reaction score
327
Points
83
Zakonisht reklamat qe me pelqejne me shume jane reklamat e censuruara.

Edhe pse reklama e pare qe do te postoj nuk ben pjese aty, eshte nje nga reklamat me te bukura qe kam pare. Prandaj po e filloj me kete.Perdoreni rripin e sigurise ;)
 

PuffetiNa

MbetiTeThemiNaIshteNjeher
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
9,786
Reaction score
127
Points
0
Përgjigje e: Reklamat qe ja kane pelqyer me shume

Sero, mos vdeksh kurr ti haha haha
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,595
Reaction score
327
Points
83
Përgjigje e: Reklamat qe ja kane pelqyer me shume

Kjo,se me kujto Busaven dhe 21.
loooool

Po befasohem si me paska shpetu kjo!!!!
Zakonisht keto me birra nuk me shpetojne kollaj. lol
 
Top