• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Reklamat që ju kanë pëlqyer më shumë

Performer

Sweet
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
20,083
Reaction score
202
Points
63
Përgjigje e: Reklamat që ju kanë pëlqyer më shumë

haha :D

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=N2-NSB863kQ[/ame]
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
6,077
Reaction score
605
Points
113
Përgjigje e: Reklamat që ju kanë pëlqyer më shumë

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=WKrB3ibohk8[/ame]
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,595
Reaction score
327
Points
83
Përgjigje e: Reklamat që ju kanë pëlqyer më shumë

Nga reklamat vendore kjo e birra peja eshte e bukur.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Xtmkm-ZH290[/ame]
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,595
Reaction score
327
Points
83
Përgjigje e: Reklamat që ju kanë pëlqyer më shumë

Lol

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Bumcw7VE0Ns[/ame]
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,595
Reaction score
327
Points
83
Përgjigje e: Reklamat që ju kanë pëlqyer më shumë

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=mTi4ZvPCDoE[/ame]
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,595
Reaction score
327
Points
83
Përgjigje e: Reklamat që ju kanë pëlqyer më shumë

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=kytWQ7Gu74s[/ame]
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,595
Reaction score
327
Points
83
Përgjigje e: Reklamat që ju kanë pëlqyer më shumë

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=SRfsJi_0HHA[/ame]
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,595
Reaction score
327
Points
83
Përgjigje e: Reklamat që ju kanë pëlqyer më shumë

Kur cdo gje shkon ters... heineken.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=pC45FjbqKtQ[/ame]
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
28,115
Reaction score
1,647
Points
113
Location
ne NYC
Përgjigje e: Reklamat që ju kanë pëlqyer më shumë

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=qG4IaHgqH00[/ame]
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
6,077
Reaction score
605
Points
113
Përgjigje e: Reklamat që ju kanë pëlqyer më shumë

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=tc1YGHZ4obc[/ame]
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
5,811
Reaction score
438
Points
83
Përgjigje e: Reklamat që ju kanë pëlqyer më shumë

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=f15tWBb_cgc[/ame]
per ju burrat :)
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
5,811
Reaction score
438
Points
83
Përgjigje e: Reklamat që ju kanë pëlqyer më shumë

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=i_WLr01S2L0[/ame]

edhe kjo me pelqen shume
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,595
Reaction score
327
Points
83
Përgjigje e: Reklamat që ju kanë pëlqyer më shumë

Lol gjynah

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Xrgq2CIag6M[/ame]
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,595
Reaction score
327
Points
83
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=KNZCe3I_X7o[/ame]
 
Top