• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

RIP BARAT

BlueRose

V.I.P
Anëtar
Jul 20, 2011
Postime
5,653
Reaction score
172
Points
63
Po ketu tek lista e perdoruesve aktive shikoj qe BARAT e ka frekuentuar forumin sot ne 6:54 pm... mbase po behet konfuzion.
 
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
3,167
Reaction score
431
Points
83
E mbaj mend disi. Ka qenë njëri me një bagazhe dhe humor të lartë në forum. I paharruar qoftë kujtimi.
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
5,731
Reaction score
426
Points
83
U prehtë në paqe e i qoftë dheu i lehtë....

Për herë të parë e kam lexuar tek "Dosja anti shqiptare e Greqisë"
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,199
Reaction score
403
Points
83
Ngushellime Familjes.
 

Ajnej

Restaurator Orbis
Staff member
Anëtar
Jul 24, 2011
Postime
3,131
Reaction score
70
Points
48
Location
Dardania Parva
Eshte me mire te kesh miqte armiq, se armiqte miq.
Te qofte dheu me i lehte se jeta BARAT!
 

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
4,405
Reaction score
359
Points
83
Ngushëllime Familjes

I qoftë dheu i lehtë
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,749
Reaction score
676
Points
113
Location
Ajo qe me beri pershtypje ishte se asnje nga televizionet apo portalet nuk foli per humbjen e Maksit.

Video posht tregon fare mire se me cfare politike kemi te bejm.

 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,204
Reaction score
1,338
Points
113
Zana postoi ca foto te nje restoranti, mason, ne petrele, me duket...

Ta pyesim njehere mos dine gje kwta masoner e zanes ndonje gje?
Po mua c’me ngaterron?

Me Anetarin Ne fjale.. jemi ngaterruar disa here k’tu , por nga ta dija une qe ne te vertete ky na qenka rrethi i gjyshit tim.

Nejse.. kam nje picture te vjeter dhe te rralle , qe me Kane dhuruar nga ky rreth pershire edhe gjyshin tim dmth , ku ne fakt kur me erdhi thashe sa e bukur dhe e vecante ( por jo qe jam kam idene historise se saj dhe c’fare e lidh me mua ) do ta studioj ndonje dite ne te ardhmen ... dhe nje qe me kishte ardhur vone tani me date 2 me titullin.... Stronger then the wind - .. dhe nje pikture bashkangjitur ne te, bashke me nje ftese per Ne Istanbul.

Ps ..Nuk e Di te dyja pictures kane nje zog ne te . Strange ..so strange , dhe nuk e kam menduar kaq thelle till now .
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
13,504
Reaction score
440
Points
83
Une kur hyra ne fillim ketu ishte I pari anetar qe me dergoi ftese miqesie me forum, por asnjehere spata rastin ta lexoj ne ndonje postim ,ndonese hynte por sishte aktiv ...dhe kjo me kishte bere pershtypje shume...

U prehsh ne paqe Barat!
 
Anëtar
Aug 20, 2014
Postime
2,648
Reaction score
42
Points
48
Nuk e di a ka qene ne te vertete Maksim Zotaj mason apo jo, por si qenie njeresore, Zoti vendos per te dhe u prehte ne paqe.

Nuk e dija qe ishte Barat gjithashtu.

Nese ka qene i tille ( kam shume dyshime) kini parasysh se Freemasoneria eshte organizate demoniake .

Shume nuk ja kane idene se cfare eshte dhe flasin per masonerine sikut eshte ndonje grup fansash golfi.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Kujdes ju te gjallet se mos takoni Zotin Hoxhaj ne varr!


El
 
Anëtar
Feb 29, 2012
Postime
4,427
Reaction score
70
Points
48
RIP, Barat. Cilin ke len trashigimtar te mjeshtrimit te madh?
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Rest in Piece Barat!

Ngushellime familjes!

Jam pa fjale!


El
 
Top