• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

RIP BARAT

73ka

Anëtar
Anëtar
Mar 27, 2015
Postime
395
Reaction score
18
Points
18
Ne emen te Jezuesit Krisht.. the great A.O.T.U... pushofsh ne paqe atje ne parriz!
Nuk e kam dit se asht Maksim Zotaj!!
 

73ka

Anëtar
Anëtar
Mar 27, 2015
Postime
395
Reaction score
18
Points
18
Une kur hyra ne fillim ketu ishte I pari anetar qe me dergoi ftese miqesie me forum, por asnjehere spata rastin ta lexoj ne ndonje postim ,ndonese hynte por sishte aktiv ...dhe kjo me kishte bere pershtypje shume...

U prehsh ne paqe Barat!
Niashtu adhe mu! Per Zoten u habita, pak sepse e maisha mend prei forumit te atij pederastit,(""""""""""albo"""""""""""""""""""" shkerdhaqis) pak sepse e rrespektoia dhe nuk e pritsha kyt nder prei tij!

O Zeus10, Styx, Babtist dhe Rommel (lol), pash Zoten mos i leni mendimet tuaj me u shue! Hidhni ne fletore dhe qojeni ne shtypshkronje!
 

rowe

V.I.P
Anëtar
Dec 6, 2019
Postime
1,038
Reaction score
661
Points
113
Niashtu adhe mu! Per Zoten u habita, pak sepse e maisha mend prei forumit te atij pederastit,(""""""""""albo"""""""""""""""""""" shkerdhaqis) pak sepse e rrespektoia dhe nuk e pritsha kyt nder prei tij!

O Zeus10, Styx, Babtist dhe Rommel (lol), pash Zoten mos i leni mendimet tuaj me u shue! Hidhni ne fletore dhe qojeni ne shtypshkronje!
Kush jan keta? Nuk njohim asnjerin.
 

73ka

Anëtar
Anëtar
Mar 27, 2015
Postime
395
Reaction score
18
Points
18
Kush jan keta? Nuk njohim asnjerin.
Athere si nxans i mir rri urrt, lexo dhe mso sepse ato ndollen midis nesh!!
Kisha me te kallxue..por asht ma e frutshme me e gjete vete! Pasha Zoten nuk rrej!
 

73ka

Anëtar
Anëtar
Mar 27, 2015
Postime
395
Reaction score
18
Points
18
Un di m'shum se njaj rommel-i yt:D
Pasha zotin nuk t'rrej.
Ndoshata ke ti po, sepse ka un burrit te huj nuk i thoim me ken i yni!
Rrespekti i takon kuido qi e meriton!
 

rowe

V.I.P
Anëtar
Dec 6, 2019
Postime
1,038
Reaction score
661
Points
113
73ka, pertej shakase, faleminderit per konsideraten. Rommel ishte nick im i dikurshem andej.
 

73ka

Anëtar
Anëtar
Mar 27, 2015
Postime
395
Reaction score
18
Points
18
73ka, pertej shakase, faleminderit per konsideraten. Rommel ishte nick im i dikurshem andej.
Rrallitja nuk ishte rastesi, por ashtu e vertete sikurse ju pata gjet(lexuar) ne internet!
Per aq sa qon peshe fjala e jeme, ta dish/dini se keni ndiku ne ndergjegjen e Shqiptareve emigrant shum, shum shum ma shum sesa u epet haku!
 

ZET

Cursum Perficio
Anëtar
Aug 31, 2011
Postime
7,581
Reaction score
294
Points
83
Rrallitja nuk ishte rastesi, por ashtu e vertete sikurse ju pata gjet(lexuar) ne internet!
Per aq sa qon peshe fjala e jeme, ta dish/dini se keni ndiku ne ndergjegjen e Shqiptareve emigrant shum, shum shum ma shum sesa u epet haku!
Ke qene vete nje nga ne.
 

rowe

V.I.P
Anëtar
Dec 6, 2019
Postime
1,038
Reaction score
661
Points
113
Rrallitja nuk ishte rastesi, por ashtu e vertete sikurse ju pata gjet(lexuar) ne internet!
Per aq sa qon peshe fjala e jeme, ta dish/dini se keni ndiku ne ndergjegjen e Shqiptareve emigrant shum, shum shum ma shum sesa u epet haku!
Radhitja nuk ka rendesi fare, secili eshte unik ne cfar kontribuon. Mesa kam vene une re tek te tjeret, asnje nga ata nuk e ben per emer apo materialisht( ne kte pike madje, kane harxhuar shume ore kohe, te cilen mund ta kishin shpenzuar per te bere para). Behet per idealizem puro. Eshte teper teper e rendesishme per nje komb te dije kush ka qene, kombi pa memorje historike shuhet.
 

rowe

V.I.P
Anëtar
Dec 6, 2019
Postime
1,038
Reaction score
661
Points
113
Dua te theksoj, Barat ishte nje personazh jashtezakonisht i ditur dhe i spikatur. Nje kontributor i jashtezakonshem i historise shqiptare. Jam i sigurte qe cfar ka shkruar do mbetet pergjithmone.
 

73ka

Anëtar
Anëtar
Mar 27, 2015
Postime
395
Reaction score
18
Points
18
Dua te theksoj, Barat ishte nje personazh jashtezakonisht i ditur dhe i spikatur. Nje kontributor i jashtezakonshem i historise shqiptare. Jam i sigurte qe cfar ka shkruar do mbetet pergjithmone.
Landi, kjo asht hera e dyte per mu! E para ishte me Alfekon!! Edhe pse nuk bienim ne ujdi me Alfekon kur ishte gjall.. kur i m'bylli syt mu duk vetja ma i shterrum!

Nuk e di a e kuptoni apo jo....
Thimiter Pilika.... ?
 

rowe

V.I.P
Anëtar
Dec 6, 2019
Postime
1,038
Reaction score
661
Points
113
Landi, kjo asht hera e dyte per mu! E para ishte me Alfekon!! Edhe pse nuk bienim ne ujdi me Alfekon kur ishte gjall.. kur i m'bylli syt mu duk vetja ma i shterrun!

Nuk e di a e kuptoni apo jo....
Thimiter Pilika.... ?
Dhimitri ka qene i afermi im. Vdiq ne vetmi.
 

73ka

Anëtar
Anëtar
Mar 27, 2015
Postime
395
Reaction score
18
Points
18
Dhimitri ka qene i afermi im. Vdiq ne vetmi.
Sa e sa veta kan vdek me njerez te kryti e nuk u njifet emni?
Thimiteri jeton!
n'doshta ai ta ka lan barren ma te madhe...!
 
Top