• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Serialet qe po ndiqni

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
7,487
Reaction score
924
Points
113
Kush ja vlen me shume nga te gjithe? Me thoni se kshu kot nuk i hyj une.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,163
Reaction score
1,443
Points
113
Paska dale sezoni i ri sot!! Per ato femra qe s’e kane pare ende dhe ju pelqen komedia, e rekomandoj.

52F40ACC-4A64-4C36-B3BE-1BBD45F6D74E.png
 
Top