• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shqiptarët në Angli

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
26,902
Reaction score
1,189
Points
113
Hall I madh te paska zene ... Shqiptaret ne Angli thote tema, anglezeve dergoju mesazh ne ndonje rrjet tjeter . Lool
 

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
591
Reaction score
195
Points
43
Ka edhe Shqiptar qe votojn ne Angli jo si ca e ca -qesh-
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
26,902
Reaction score
1,189
Points
113
Po pra.. por nuk ka angleze k’tu . Lool
 

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
591
Reaction score
195
Points
43
Po pra.. por nuk ka angleze k’tu . Lool
Fakti qe ju eshte drejtuar ne Shqip do te thote qe e ka per ata Inglezat qe flasim mire Shqipen si puna jote :p
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
26,902
Reaction score
1,189
Points
113
Fakti qe ju eshte drejtuar ne Shqip do te thote qe e ka per ata Inglezat qe flasim mire Shqipen si puna jote :p
Deshi te beje interesanten thuaj ... small minds. Lool
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
5,695
Reaction score
302
Points
83
Si keni qene me festimet?..:p

eshte me te vertete skandal sa pijne keto anglezet, tmerr
ishim nje here ne nje hotel dhe ishin shume familje angleze, por femrat beheshin tape me femije te vegje perbri, skandal
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,170
Reaction score
455
Points
83
eshte me te vertete skandal sa pijne keto anglezet, tmerr
ishim nje here ne nje hotel dhe ishin shume familje angleze, por femrat beheshin tape me femije te vegje perbri, skandal
Me shume se ruset nuk pine besoj..:p
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
26,902
Reaction score
1,189
Points
113
Get a life ... krahasimet as nuk mund ti imagjinosh dot e jo me ti vesh perballe .

Eshte easy te paragjykosh me nje foto.. but they are free , nuk kane komplekse... so who is there to say that is right or wrong .
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,170
Reaction score
455
Points
83
Askush si para, as prapa gjykoj ata/ato,

Ishe ti qe si gjithmone ja fute ma ato batutat e tua, plot "edukate".,,,

Merr fryme felle, nxirre dhe pastaj perserite edhe 4 here te tjera para se te shkruash...;)
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
26,902
Reaction score
1,189
Points
113
Para se te flasesh per edukaten time ... merru me tenden.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,170
Reaction score
455
Points
83
Get a life ... krahasimet as nuk mund ti imagjinosh dot e jo me ti vesh perballe .

Eshte easy te paragjykosh me nje foto.. but they are free , nuk kane komplekse... so who is there to say that is right or wrong .
E shikoj, qe skane asnje kompleks,..lol


P.s

Kujdes, Helena, mos ta merr mullaxhine, noj milioner,...lol
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
26,902
Reaction score
1,189
Points
113
Te prehet ne paqe &

...Ngushellime familjes, ka nje amazing family .. vetem ky nga familja ka qene gjithmone different ( especially his sister , she is a lovely girl ) . Sad very sad .
 
Last edited:
Top