• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shqiptarët në Ukrainë

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
5,298
Reaction score
494
Points
83
Po e shikoj tani ne tv, ne youtube, kete emision te Marin Memes.

I degjon dhe fillon loton. Ca m.u.t shteti kemi, vetem te vjedhin, asnje fond nuk japin per studimin e tyre dhe ndihmen per te ruajtur identitetin e tyre.

Bravo i qofte, qe perpiqen te ruajne identitetin shqiptar.

Duken ne fizionimi,,qe kane gene shqiptare.

Bravo mergates ne Britani dhe Itali, per sjelljen per vizite ne Shqiperi.
 
Last edited:
Top