• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si mendoni, a mund te tradhetohet antari siper jush?

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
27,171
Reaction score
1,069
Points
113
Location
ne NYC
Edhe nepermend ti shkoj dikujt kjo gja, qoft nji vetim marriet, perseri shpirti do ta ndershkoje duke e mpi.
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
5,250
Reaction score
139
Points
63
Te pervelon po deshi, ama ja qe nuk e ben ... 😂
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,153
Reaction score
774
Points
113
Rita Ora fillon lidhje të re dashurie? Kapet ‘mat’ me aktorin e njohur

29 vjeçarja ka kohë që është beqare, por ngriti dyshimet që ka filluar një lidhje të re dashurie me kolegun e saj nga filmi ‘Twist’, Ligji Rafferty.


______________________________
_______________________________________
M'ka befasue Rita! S'e kam prit qe m'tradheton aq kollaj ! Kam pershtypjen se m'ka braktis sharmi i parezistueshem e ketyne herave...
M'tradhetoi me Rafetin me duer plote unaza e me zingjire n'qafe !
Mirdita katnaro.
Akoma se ke kuptu qe nuk behet fjale per....a mundet!!!!!!

Por=se si apo sa HERE,kjo eshte e mundur? :LOL:
 
Top