• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Skenat me te preferuara filmike

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
6,928
Reaction score
172
Points
63
Cilat skena filmike i keni me te preferuarat?

Personalisht, zgjedhi:

Once Upon a Time in the West- Dueli ndermjet Harmonikes dhe Frenk-it

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=DyvzfyqYm_s[/ame]

The Usual Suspects-Fundi

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=XYXXhn9fMYs[/ame]
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,240
Reaction score
1,530
Points
113
interesant qe s’e kam pare /degjuar kete film te pa dubluar.

 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,240
Reaction score
1,530
Points
113
“Apocalypse Now”
( kane luajtur aktore te medhenj ne kete film) 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,240
Reaction score
1,530
Points
113
Ka patur edhe keshtu. 😞
Sean Penn e ka luajtur aq bukur kete rol te urryer.

 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,269
Reaction score
831
Points
113

PS....ne mos gabohem i thashe apo i tregova Oicit ka trojet alias Yoko te vreje nje Film te moqem Magyar(se eshte kshu lov kjo baby)qe quhej... Djemte e rruges Pal(si disa ne gegnisht) me titra caubojse.Kte Filmin,Arkiva e Filmit te shtetit Hungarez,dashamirseve te Kinematografise se SAJ,shikuesve ja u vuri ne dispozicion nga....20.12.2019-06.01.2020,per krishtlindjet dhe vitin e ri.
PS....dhe hungarezet nuk jane aq komuniste me duket!!!!!!!!!!!

Danke.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,240
Reaction score
1,530
Points
113

PS....ne mos gabohem i thashe apo i tregova Oicit ka trojet alias Yoko te vreje nje Film te moqem Magyar(se eshte kshu lov kjo baby)qe quhej... Djemte e rruges Pal(si disa ne gegnisht) me titra caubojse.Kte Filmin,Arkiva e Filmit te shtetit Hungarez,dashamirseve te Kinematografise se SAJ,shikuesve ja u vuri ne dispozicion nga....20.12.2019-06.01.2020,per krishtlindjet dhe vitin e ri.
PS....dhe hungarezet nuk jane aq komuniste me duket!!!!!!!!!!!

Danke.
Pashe cerekun e atij filmi, s’di cfare pune me doli dhe e lashe. E me vone harrova.
Vazhdo me kete. 😜

 
Top