• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sofra rinise ..

Jolene

🌫
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
17,116
Reaction score
792
Points
113
Përgjigje e: Sofra rinise ..Mos u meso keq Alb_LoVeR ;p
 

Jolene

🌫
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
17,116
Reaction score
792
Points
113
Përgjigje e: Sofra rinise ..

Alb_LoVeR sill gotat, nje gjysem gote dua se do iki se jam e lodhur:)
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
686
Reaction score
1
Points
0
Location
N'prishtin
Përgjigje e: Sofra rinise ..

Qyqa si mpaska shpetu mu kjo tema :O :D
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
686
Reaction score
1
Points
0
Location
N'prishtin
Përgjigje e: Sofra rinise ..

Kush do me porosit noi gjo bujrum se sot e kam un turnin :p

kisskiss
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
686
Reaction score
1
Points
0
Location
N'prishtin
Përgjigje e: Sofra rinise ..

Une ta boj dreken mi yv me gjith qef :) po kam frik se mos e djeg si dogja timen :D
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
686
Reaction score
1
Points
0
Location
N'prishtin
Përgjigje e: Sofra rinise ..

Kush do me sjelli noi valium mu ?? Se e shof qe dhe sot kam per ta gdhi :S
 

Jolene

🌫
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
17,116
Reaction score
792
Points
113
Përgjigje e: Sofra rinise ..

Marina, nje qetesim truri edhe ste nevojitet valjumi ;)
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
582
Points
113
Sofra e rinise , ketu jan te ftuar te gjithe te rinjte anembane botes , pijanece , myslimane e krishtere , te hame te pijme te qeshim sa te duam..

Po e nis une si zoti shpis ...

Nje vodka per cunat .
Nje margarita per vajzat :)
Edhe ndonje trefletsh per ke e jeton rinin ne max :DJeni te ftuar all ....

Une i permbush kriteret.

Me pihet nje Bloody Caesar!


G de Masha eshte plak ndaj nuk i hapet dera.Adea
 
Top