• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sugjerime mbi forumin

Poshnja

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
218
Reaction score
81
Points
28
Nuk gjeta një teme te tille. Dhe mendoj qe duhet nje teme kua antaret te japin sugjerimet e tyre per rregullime te mundshme.
Si fillim @Mandi dua te sugjeroj që të besh pint postimin e parë që te jete në çdo faqe temës. Ne rastet kur tema ka shume komente postimi i parë të jete si referim për pyetjen e pare ose se perse po diskutohet. Mendoj se me kuptove.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,749
Reaction score
677
Points
113
Location
Nuk gjeta një teme te tille. Dhe mendoj qe duhet nje teme kua antaret te japin sugjerimet e tyre per rregullime te mundshme.
Si fillim @Mandi dua te sugjeroj që të besh pint postimin e parë që te jete në çdo faqe temës. Ne rastet kur tema ka shume komente postimi i parë të jete si referim për pyetjen e pare ose se perse po diskutohet. Mendoj se me kuptove.
Kjo duhet vertet, por nuk po e gjej si opsion. Duhet ndonje plugin apo e ka vete xenforo ?
 

Poshnja

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
218
Reaction score
81
Points
28
Kjo duhet vertet, por nuk po e gjej si opsion. Duhet ndonje plugin apo e ka vete xenforo ?
Mjerisht nuk e ka vete si opsion duhet instaluar nje add-ons
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,749
Reaction score
677
Points
113
Location
Me telefon..po ia mar pak doren..kjo zilja e njoftimeve te ndihmon goxha.
Eshte praktik, thjesht sa tja maresh doren. Postimet e fundit nga cel dalin nga fundi forumit nqs shkon posht. Citimet e postimit dhe citimet e emrit vine me njoftime. Gjithmone kur te citosh emrin e dikujt perdore @ perpara, shembull @shoku_tanku
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,749
Reaction score
677
Points
113
Location
Harrova te thoja qe aktivizova dhe opsionin e dislike :)
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
50,088
Reaction score
1,761
Points
113
Eshte praktik, thjesht sa tja maresh doren. Postimet e fundit nga cel dalin nga fundi forumit nqs shkon posht. Citimet e postimit dhe citimet e emrit vine me njoftime. Gjithmone kur te citosh emrin e dikujt perdore @ perpara, shembull @shoku_tanku
Pse duhet vën "@" kur citon emrin e dikujt Mandi?
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,207
Reaction score
578
Points
113
funksionon, sapo e testova (n)``fumato``
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
8,017
Reaction score
778
Points
113
Duhet që të shtohet komanda fshi(cancel) krahas komandave Posto dhe Rishiko.
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
27,204
Reaction score
1,339
Points
113
Ti nxjerr edhe une te tuat ?!... se 16 copa me kishe derguar 🥁🥁🤨

Ps... I benke zbor gishtit ti.. kujdes 🤓Mos ta thyesh 😝🤸‍♀️😈
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,210
Reaction score
1,492
Points
113
Si fshihen mesazhet private?
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
6,102
Reaction score
511
Points
113
Location
Albania
Nuk ka opsion delete ky forum, thjeshte click Leave Conversation dhe e heq nga pm list.
 
Top