• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sugjerime mbi forumin

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,897
Reaction score
896
Points
113
Location
Jo jo është postimi # 406 tek tema "Çfarë keni gatuar" tek gatimi i ketrit.
Bej nje screenshot qe ta shikoj me mire, se po me habit lol
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,897
Reaction score
896
Points
113
Location
Të del ty në 12:30 mua më del 11:30 edhe tani që e shoh.
Ka gjasa qe te postimi #406 te ka cituar ty ne fillm, me pas e ka modifikuar duke cituar kasemin. Dhe ma mer mendja se kete njoftim e keni mare te dy.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,071
Reaction score
2,496
Points
113
Ka gjasa qe te postimi #406 te ka cituar ty ne fillm, me pas e ka modifikuar duke cituar kasemin. Dhe ma mer mendja se kete njoftim e keni mare te dy.
Do pyetur Yoko tani se nuk e marr vesh.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,803
Reaction score
2,097
Points
113
Do pyetur Yoko tani se nuk e marr vesh.
Une thashe qe ketrat jane high ne kolesterol. Kaq.
Por mbase te kam pas ty nga nje dite me pare ne quotation dhe kam quote edhe kasemin. Pastaj mos e kam vene re dhe te kam fshire ty.
Une s'e mbaj mend kete fakt, por mendoj qe keshtu mund te jete.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
51,071
Reaction score
2,496
Points
113
Une thashe qe ketrat jane high ne kolesterol. Kaq.
Por mbase te kam pas ty nga nje dite me pare ne quotation dhe kam quote edhe kasemin. Pastaj mos e kam vene re dhe te kam fshire ty.
Une s'e mbaj mend kete fakt, por mendoj qe keshtu mund te jete.
Nuk e di por unë isha on dhe njoftimi vjen "rrufe" sepse kam vën re që sa bëj postim në të njëjtin çast vjen njoftim për like që bën dikush.
Pra sa erdhi njoftimi direkt klikova dhe shoh Kasëmi, fshiva njëher sytë...jo ishte Kasëm vërtet, kthehem mbrapa se mos kisha gabuar klikoj edhe njëherë ku Yoko më kish cituar prap Kasëm, kthehem për herë të tretë Kasëm përsëri.
Mbasi u bën 3 Kasëma u binda që diQka nuk shkon këtu, postieri kishte shpërndar postën gabim. 😜 😜
 

Poshnja

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
275
Reaction score
98
Points
28
Nuk e di por unë isha on dhe njoftimi vjen "rrufe" sepse kam vën re që sa bëj postim në të njëjtin çast vjen njoftim për like që bën dikush.
Pra sa erdhi njoftimi direkt klikova dhe shoh Kasëmi, fshiva njëher sytë...jo ishte Kasëm vërtet, kthehem mbrapa se mos kisha gabuar klikoj edhe njëherë ku Yoko më kish cituar prap Kasëm, kthehem për herë të tretë Kasëm përsëri.
Mbasi u bën 3 Kasëma u binda që diQka nuk shkon këtu, postieri kishte shpërndar postën gabim. 😜 😜
Epo ndodhin keto gjera ne oret e vona -gezuar-
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
6,181
Reaction score
713
Points
113
Mandi forumi ka nevoje per nje smod aktiv se osht bo rrumpalle.
Kerkoja Merit, se edhe adaj me M i filln emri,...;)

P.s

Ke thyb, te rrish 24 ore vullnetar, ne ndjekje te "keqbwresve" forumor?..-pis--gezuar-

Thuaj gidemopasanmashes, te bej nje statistike ne excel, kush forumor ben me shume ore, ne forum,...lol
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
24,404
Reaction score
765
Points
113
Kerkoja Merit, se edhe adaj me M i filln emri,...;)

P.s

Ke thyb, te rrish 24 ore vullnetar, ne ndjekje te "keqbwresve" forumor?..-pis--gezuar-

Thuaj gidemopasanmashes, te bej nje statistike ne excel, kush forumor ben me shume ore, ne forum,...lol
Shkruj shqip mer katunar qe te merremi vesh -pis-
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
13,878
Reaction score
438
Points
83
Raportoni me nje klikim dhe ne lajmerohemi

te gjithe per nje, e nje per te gjithe Ledio
 
Top