• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thënia e ditës

Prifti

Anëtar
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
58
Reaction score
19
Points
8
Bej ate qe te thote prifti
jo, ate qe ben prifti
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
25,071
Reaction score
319
Points
83
Shqiperi te mori turku e te vuri zjarr
Shqipetar te mori zogu e te vodhi ar
Shqiperi te mori Dulla e te futi ne varr
Shqipetar te mori Sali gomari e te futi edhe 7-te pash
Shqiptar sot je me vete Shqipetar...
🇦🇱Skenderbe ku je .. zgjohu e na bej krenare . 🇦🇱

( Zana)
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
18,082
Reaction score
373
Points
83
“Sex is the most fun you can have without laughing.” - Woody Allen
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
3,791
Reaction score
105
Points
63
Shqiperi te mori turku e te vuri zjarr
Shqipetar te mori zogu e te vodhi ar
Shqiperi te mori Dulla e te futi ne varr
Shqipetar te mori Sali gomari e te futi edhe 7-te pash
Shqiptar sot je me vete Shqipetar...
🇦🇱Skenderbe ku je .. zgjohu e na bej krenare . 🇦🇱

( Zana)
Edhe tja kishe lepire shpaten Skendos, sdo e kishe nxjere me te ndjere:D
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
25,071
Reaction score
319
Points
83
Doganieri o karrocier
Merre Bardhin e dil ne terren
Ore ore lule bore
Doganieri merr malooooo - ren

Ps....Na frymezove🤓
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
25,071
Reaction score
319
Points
83
Ata qe do donin t’i ngopnin shqiptaret me retorike ne vend te urojne zhvillimin intelektual te tyre, japin proven me te qarte te armiqesise ndaj tyre ndaj shqiptareve .

( Albania 16, 15-30 korrik 1898).
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
25,071
Reaction score
319
Points
83
Kur Njeriut t’i mungoje Zemra nuk asht ma Njeri.

- At Zef Pllumi
 
Top