• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thënia e ditës

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
11,923
Reaction score
897
Points
113
Merrni kohë, për të parë me të vërtetë, një pjesë të artit, një dizajn, simbol ose një shenjë dhe mund të zbuloni, .....
një perspektivë të re...!!!
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
11,923
Reaction score
897
Points
113
Quando ci ricordiamo di essere tutti folli, i misteri della vita scompaiono e la vita trova una spiegazione.

Mark Twain
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
11,923
Reaction score
897
Points
113
Il difficile non è essere intelligenti, ma sembrarlo ...

C. de Vauvenargues.
 
Top