• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thënia e ditës

Kasëmi

MJ
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,532
Reaction score
170
Points
63
Te besosh eshte mire, te hash eshte me mire.
 

Kasëmi

MJ
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,532
Reaction score
170
Points
63
Edhe nata me e gjate nuk e ndalon dot diellin.


p.s. netet 6 mujore
 
Top