• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
118
Reaction score
1
Points
0
Location
U.S.A
Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten... Good Or Bad ë

Per Mua Ce Jam Mendjemadhe :( Mir Se Do E Mar Vesh Se Kush E Ka Shpifur Ket Per Mua Se Sjam Mendjemadhe Hic :p
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
99
Reaction score
2
Points
0
Location
Anywere!
Titulli: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

Mendjemadhe je mos e diskuto. :p Me thua mua mendjemadh pale!!!!
Keshtu kam degjuar lart e poshte qe flet per mua... :p
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
302
Reaction score
0
Points
0
Location
ne zemren e dikujt
Titulli: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

vallahi sma ndihen fare, sa kam degjuar, dhe prape kam qeshur
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
671
Reaction score
1
Points
0
Location
Italy
Titulli: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

uh sa duash ska problem mjafton te te hyj ne nje vesh te dal nga tjetrin kur i thon, perderisa mbetet vetem thashethem dhe sjam e till sme intereson..NQS te djeg do ishte e vertet..
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,748
Reaction score
177
Points
63
Location
Diku!
Re: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

S"mbaj mend te kem degjuar , se di ...
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
671
Reaction score
1
Points
0
Location
Italy
Titulli: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

Pale ci duket vetja... _:( sesht e vertet..
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
7,927
Reaction score
941
Points
113
Location
Titulli: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

Vagabond ``10``
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
671
Reaction score
1
Points
0
Location
Italy
Titulli: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

sa me tha njeri ktu lart mendjemadhe :( cnncnc
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
936
Reaction score
4
Points
0
Location
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

Hmmm ndoshta paksa mendjemadhe dhe menefregiste ndonese nuk e quaj ofendim me persona dhe situata te caktuara ;)!
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
671
Reaction score
1
Points
0
Location
Italy
Titulli: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

qe me pan me nje te dashur tek cepi pallatit hiiiihihiihihiihi
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
671
Reaction score
1
Points
0
Location
Italy
Titulli: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

ka thashethem sa dush ndegjojm dita dites, por si vem veshin
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
485
Reaction score
2
Points
0
Location
Lost in the air
Titulli: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

me kane thene agresive,arrogante cncncnncncnc
 

Innocent

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 21, 2009
Postime
16
Reaction score
0
Points
0
Titulli: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

qe se ul hunden te te pershendes :S
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,568
Reaction score
2
Points
0
Location
LosT In YouR EyeS
Titulli: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

Qe jam mashtries icik , une qe nuk mbaj asgje perbrenda edhe prandaj me bejne cte duan .
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,568
Reaction score
2
Points
0
Location
LosT In YouR EyeS
Titulli: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

Qe pa dashur pa kuptuar jam aq i embel sa i bej femrat te me duan marrezisht :p
 
Top