• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...

Performer

Sweet
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
20,083
Reaction score
202
Points
63
Ok keep it up : )lol jk
Dhe motra ime duket serjoze shum ne pamje por nuk esht ashtu sic duket .
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
2,911
Reaction score
122
Points
63
Qe jam hipokrite.
Ndryshe dukem e ndryshe hiqem.
Ndoshta eshte edhe e vertete :D.
Ku i dihet :p:):).
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
12,530
Reaction score
80
Points
48
Une degjova qe ti erdhe ne Annecy dhe nuk me ftove nje xhiro nga liqeni.
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
8,029
Reaction score
830
Points
113
Qe kam karakter e personalitet te forte dhe qe urrej thashethemet...!
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
10,193
Reaction score
740
Points
113
Kush bene thashetheme te keqia per mua eshte i/e share! :D
 

Jorina

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 4, 2019
Postime
137
Reaction score
2
Points
0
Location
Zh
... ku duhet të filloj hahahahah je psikopate, je mendjemadhe, je e shemtut, e ke hunden e madhe kto jan të padëmshëm .... gjithsesi jam modeste,nga njerëzit që nuk më njohin nuk i mar aq serioze. Sigurisht që ka edhe njerëz nga rrethi i miqve apo edhe më keq nga familja që i kam degjuar dhe pare mua sy e vesh se më çfare me kan titulluar mirpo fundi i fundit kan treguar karakterin dhe fytyren e tyre.
Edhe pse jam e nxituar si natyre prap kam heshtur dhe jam berë sikur si kam par as si kam degjuar, jo që i kam frike por thjesht intiligjenca ime nuk e lejon të bej njerzit e familjes rremuj për një cope mishi me dy sy qe na e ka zen deren dhe gjithsesi rrespekti që kam për familjaret tjere e kam duruar.
Pastaj jam edhe i cik Gru e rond sepse kur dal nga vetja kaloj në extreme në të tilla situata unë zdo doja ta kem perball një person si une se për 10 min e bej të urreje veten lere që do zdo i shkelja deren as për darsem dhe as për vdekje.
Ama disa njerz ti perfitojn në krahe të tjerve.... kshu që Carma is a b*=
 

Viking

*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
11,819
Reaction score
909
Points
113
Location
ᛖᛞᛗᛟᚾᛞ
Jorina te hengshin Muuun ata qe te shajn edhe mendojn kto qe ke thene.

Qe une jam nje Casanova i forumit qe kam pasur 7 gra edhe i hengra a me lan nga frika se mos i hanja dicka e tille nuk me kujtohet mire -qesh-
 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
4,867
Reaction score
901
Points
113
Re: Përgjigje e: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

Te hapim thesin ketu :D

Thashetheme te tipit rrebele, s'di te beje asnje pune shtepie, mjer ajo vjehrre qe e fut brenda, etj. qe u bene normale sa here qe shkoja ne Shqiperi. E gjitha filloi nje dite te bukur kur tezja e mamit po vizitonte te bijen ne nje qytet te Anglise, dhe erdhi disa dite edhe tek ne. Eshte tradite personale qe kafene e mengjesit ta pij me babin (kur me jepet mundesia) pasi historikisht zgjohemi me heret se te tjeret, si dhe ai qe zgjohet i pari ben kafete. Harroj une qe ishte kjo zonja ne shtepi dhe teksa zbres shkallet, me ze te larte i drejtohem babit "Babiiiiiiiiiiii, eshte gati kafeja?". Nisen varg thashethemet pastaj, s'bente asnje pune ne shtepi, shtepia hotel, i tha te jatit ashtu keshtu etj. -boh- U perkeqsuan gjerat kur mbarova shkollen dhe fillova pune. -mos- Levizja me shume, me pak kohe per njerzit, kur degjoja fjale lart e poshte edhe me tej thellohej ajo distanca dhe atehere kur i takoja u tregoja vertete harbute.

Ndersa kushurirat andej, me justifikimin qe do dali Ela, te dalim dhe ne, garonin topmodelet e botes, yje po ju them. Une, perpos te gjithave jam edhe dembele, keshtuqe nuk u mundova aq sa ato. Degjova me vone qe kishin thene "uaaaa sa turp, si eshte e mundur qe nje vajze te mos kujdeset per veten fare, etj etj." Zakonisht nuk reagoj, por kur e mora vesh ketyre ju thashe "une s'u zbukurova qe te dilnit ju super te bukura" -go-
Gjera te pademshme...
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
5,811
Reaction score
438
Points
83
Ishim ne shkolle , ne konvikt
kuptohen si jane vajzat ne konvikt , njera me cafke se tjetra, vetem ziheshin nga mengjezi ne darke , une spara perzihesha , por ato donin patjeter te me fusnin edhe mua ne sherr sepse ne sherr e siper nxirrnin te palarat cfare kishin thena per njera tjetren , midis te tjerave edhe per mua... megjithese merzitesha , perpiqesha te mos ngaterrohesha shume
Ngaqe Ishim larg prinderit na dergonin letra
me nje shqoe nje dite Ishim ne dhome dhe nga kurioziteti i tepert thame hajde te lexojme letren qe i ka derguar familja njeres nga shoqet ..( e di qe nuk beme mire , por kurioziteti ishte me i forte) gjoja shoqe , prinderit tane ishin pak kusherire te larget , por njiheshin ..dhe aty lexoj se ci kishin shkruar prinderit kesaj vajze
Mos u merzit , u be Marya , fshatare dhe fjale nga me te ulta per prinderit e mi
Kjo gje me habiti sepse prinderit e mi kurre nuk do flsinin ashtu per prinderit e saj dhe sidomos ne sy te femijeve ...

kur isha me e re mbase edhe prekesha nge thashethemet , por sot as e vras me mendjen , e kuptoj qe te gjjitha vijne nga xhelozia
 
Last edited:

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
4,708
Reaction score
725
Points
113
Jorina te hengshin Muuun ata qe te shajn edhe mendojn kto qe ke thene.

Qe une jam nje Casanova i forumit qe kam pasur 7 gra edhe i hengra a me lan nga frika se mos i hanja dicka e tille nuk me kujtohet mire -qesh-
Me lot"qesh""qesh""qesh""qesh""qesh""qesh""qesh"
Se mos të kan thënë ndonjë gjë të keqe,ty tu shtofshin jahrebi:d
 

Viking

*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
11,819
Reaction score
909
Points
113
Location
ᛖᛞᛗᛟᚾᛞ
Me lot"qesh""qesh""qesh""qesh""qesh""qesh"
Se mos të kan thënë ndonjë gjë të keqe,ty tu shtofshin jahrebi:d
Thashethemi nuk do te thote qe eshte vetem i keq moj -mendon- :p

Normalisht ka nga ata qe na permendin per mire por ka edhe nga ata qe na permendin per keq :confused:
 

Jorina

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 4, 2019
Postime
137
Reaction score
2
Points
0
Location
Zh
Kam edhe dy ”shoqe“ qe me morin tel/kaffe vec per te shar njera tjetren!
Kam ren ne halle se njera ka Probleme me burrin ndersa tjetra e ka nje Femij te semure qe nga lindja dhe beba qendron ne spital qe disa muaj nga qe kishte Probleme me frymarjen dhe e operuan.
Problemi qendron ketu se kjo qe ka Probleme me burrin e shan kte qe ka Fmin e semure duke i ven fajin asajt se ka pire duhan gjate 7zansis pranaj Fmija eshte semure (une nuk e di se nuk jam zot dhe as doktor)
Kjo tjetra e shan kte qe ka Probleme me burrin e quan naive qe nuk ndahet se ai tallet me te dhe kjo ”naivja“ vazhdimisht e fale....
dhe keshtu Jam ne mes dy zjarresh dhe nuk e di cfare te besoj
Pastaj kjo naivja kto budalliqet qe i thot vet per fmin e tjetres, shkon i thot asaj gjasme i kam thene ”une “ ato.
E hall i zi edhe prap kur i sheh bashk, kam filluar qe mos ju vari fort se me can gajden qe te dyja.
Shajn njera tjetren pastaj me shajn edhe mua kur jan vetem, pastaj prap fillo nga e para....
Po duke ditur se e kan trurin sa nje kokerr gruri nuk ju ve veshin se duet te dalim ne gazet lol
 
Top